آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 228965
تاریخ انتشار : 5 دی 1396 10:49
تعداد بازدید : 1421

چرا اتحاد99

با تشکر از دوستان هیات مدیره های ادوار سازمان در انعکاس نقطه نظرها و پیشنهادات و نقدها، بنا بر این بود که با توجه به شعار وحدت صنفی که خواسته همه ماست، از جدل های کلامی در گروه های تلگرامی پرهیز و پاسخ انتقادات از طریق سایت اتحاد 99 به آدرس www.etehad99.com به اطلاع همه رسانده شود. با نزدیک شدن به زمان انتخابات، به نظر می رسد که ابهامات دوستان برطرف نشده و از این رو نکاتی را در مورد اعضای اتحاد را به عرض دوستان می رسانم.

محمدباقر اثنی عشری
کاندیدای پنجمین دوره انتخابات سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران و عضو اتحاد99
هسته اصلی اعضای اتحاد 99 را چون همیشه همکاران نرم افزاری، آقایان سید علی آذرکار، محمدرضا حدادی و رضا کرمی تشکیل می دهند که هر سه سابقه حضور در هیات مدیره های سازمان را داشته اند. آقایان شهاب جوانمردی از فناپ و سید محمد فاطمی اردکانی از توسن از مدیران موفق شرکت فناوری اطلاعات در عرصه پیمانکاران بزرگ (GC)  و خدمات بانکی و پرداخت  هستند. آقای جوانمردی هم اکنون عضو هیات مدیره فعلی سازمان هستند.
آقایان وحید تائب و پرشاد صفایی فراهانی دو نسل از شرکت های فعال خوشنام در زمینه شبکه هستند. در انتخاب این دو دوست با همکاران کمیسیون شبکه مشورت شد. گزینه های دیگری هم بود که به دلیل محدودیت لیست قول همکاری در ادامه راه را داده اند.
اپراتورهای صدا و دیتا، بخشی از واقعیت های جامعه فناوری اطلاعات امروز کشور هستند. در دوره اخیر سازمان، آقای مجید صدری مدیر عامل رایتل در هیات مدیره سازمان حضور بسیار تاثیر گذاری داشتند که به دلیل حضور در دو دوره متوالی امکان مشارکت ایشان وجود ندارد. از بین ایرانسل و همراه اول، نگاه آقای وحید صدوقی بسیار نزدیک تر و همراه تر با صنف است. حضور آقای صدوقی در هیات مدیره، زمینه همراهی بیش از گذشته همراه اول برای نزدیکی و همکاری با آحاد صنف برای رفع نیازهایش به دلیل تغییر نوع فعالیت های اپراتورها به کاربری فناوری اطلاعات است.
آقای محمد علی یوسفی زاده مدیر عامل آسیاتک از شرکت های بزرگ اینترنتی هستند. با تغییر فضای کسب و کار شرکت های اینترنتی و کم رنگ شدن شرکت های ISP بهترین گزینه برای صنف آقای یوسف زاده جوان و پر انرژی هستند. در مورد سایر همکاران در زمینه شرکت های اینترنتی، متاسفانه به دلیل محدودیت تعداد، ناچار به چشم پوشی از نام بزرگوار عزیزی شده ایم که به گردن همه ما حق دارند.
آقایان جعفر محمدی، سعید محمدی و حسام آرماندهی، جوانان موفق صنف و پیشگامان کسب و کارهای نوین دیجیتال هستند. نادیده گرفتن شرکت هایی چون دیجی کالا و کافه بازار نقش آن ها را در صنف کاهش نمی دهد. سازمان این ظرفیت را داشته و دارد تا با جذب و ساماندهی کسب و کارهای نوین، مشکلاتی را هم که وجود دارد در فضای تعاملی مرتفع کند.
خانم مریم خاوازی و آقای حمید یزدانی نام هایی آشنا از کارآفرینان سخت افزار در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات هستند. این همکاران بزرگوار سال ها سابقه فعالیت صنفی در سازمان و سایر تشکل های کارآفرینی را دارا هستند.
در لیست کاندیدا های فروشگاهی آقایان احسان بیات، حمید توسلی و سیامک غنیمی فرد از فروشگاه داران موفق صنف هستند که هر سه سابقه حضور در هیات مدیره صنف را داشته اند.
در کاندیداهای مشاوران رقابت سختی در میان نامزد ها وجود دارد. گزینه های ما آقایان علی عباس نژاد و مجید صالحی و مجتبی مددخانی هستند که هر سه از دیدگاه ما بهترین گزینه ها برای اجرایی کردن برنامه های اتحاد هستند. آقای عباس نژاد هم اکنون عضو هیات مدیره فعلی سازمان هستند.
نفر آخر لیست هم بنده هستم که پس از انصراف دوست 38 ساله ام آقای ناصر سعادت برای ادامه راه، وارد این کارزار شده ام.
ازمیان لیستی 30-40 نفره و برای رسیدن به این 21 نفر، با دوستان بسیاری از پیش کسوتان صنف، اعضای هیات مدیره های ادوار، همکاران داخل و خارج صنف، گروه های مخالف، منتقدان و روسای کمیسیون ها مشورت شد، برخی نپذیرفتند و برخی قول همکاری در خارج از هیات مدیره را دادند.
در نشست هایی که با تک تک اعضا و در جمع داشته ایم، به این باور و اعتقاد قلبی رسیده ام که با احترام به سایر کاندیدا ها، اتحاد 99 بهترین گزینه برای هیات مدیره دور پنجم سازمان است.
اتحاد 99 یک لیست انتخاباتی است. با حضور در پای صندوق های رای در روز 7 دی، اعضای هیات مدیره را صنف انتخاب خواهد کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :