آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 226274
تاریخ انتشار : 11 آذر 1396 9:16
تعداد بازدید : 1163

در حاشیه نمایشگاه توان تک برپا می‌شود

منطقه ویژه اشتغال و کارآموزی

با همراهی تعدادی از سامانه های آنلاین کاریابی، در رویداد توان تک بخش ویژه ای با نام «منطقه ویژه اشتغال و کارآموزی» تدارک دیده شده است

فناواران- در این قسمت از نمایشگاه، مراکز کاریابی و مدیران منابع انسانی برخی کسب وکارهای معتبر، برای تعامل، آشنایی با مهارت های افراد دارای معلولیت و ارائه مشاوره های تخصصی به آن ها حضور خواهند داشت.
مانند همه افراد جامعه، بخش عمده ای از آمادگی برای موثر بودن در محیط کار، به جز داشتن تحصیلات دانشگاهی و مدارک فنی و حرفه ای، حضور در محیطی است که بتوان در آن جا، دانسته ها را در عمل تجربه کرد. حضور در محیط کار جدی و کار کردن به عنوان کارآموز، زمانی مفید و موثر است که هم مدیر آن کسب وکار اجازه اشتباه کردن و کسب تجربه به فرد کارآموز بدهد و هم کارآموز از این فرصت برای کسب تجربه های جدید استفاده کند. افراد دارای معلولیت هم از این موضوع مستثنی نیستند و حتی می توان کارآموزی را یک فرصت طلایی برای آشنایی کارفرمایان با توانمندی های افراد دارای معلولیت دانست، فرصتی که شاید در قالب اشتغال نتواند نمایان شود.
وقتی صاحبان کسب وکارها جدیت و اشتیاق به کار را در توانیابان ببینند و مسئولیت پذیری، تمرکز و خلاقیت آن ها را از نزدیک درک کنند، علاوه بر استخدام کارآموزان دارای معلولیت، اشتیاق و اعتماد بیشتری برای استخدام این افراد در قسمت های مختلف مجموعه خود پیدا می کنند.
سامانه های ایران تلنت، کاربانک، کارلیب، سه سوت جابز و آناناس جابز برای مشارکت در این بخش اعلام آمادگی کرده اند.
جشنواره توان تک با همکاری مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد و چند مجموعه استارت آپی از 21 تا 24 آذر در محل خیریه رعد برگزار خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :