آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 225423
تاریخ انتشار : 1 آذر 1396 10:44
تعداد بازدید : 2123

جزییات برنامه های جشنواره توان تک اعلام شد

جشنواره توان تک، با هدف فرهنگ سازی اشتغال توانیابان و ایجاد زمینه های ارتباط موثر استارت آپ ها با توانیابان، از 21 تا 24 آذر، در مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد برگزار می شود.

روابط عمومی توان تک- یکی از اهداف رویداد توان تک، آموزش دادن به توانیابان و خانواده های ایشان و هم چنین فرهنگ سازی در کارفرمایان است. برگزاری نمایشگاه با حضور استارت آپ ها باعث می شود کسب وکارها با توانیابان و مهارت های شان آشنا شوند و توانیابان هم با موقعیت های شغلی و فضای کاری استارت آپ ها ارتباط موثر برقرار کنند. از آن جا که استارت آپ ها انعطاف پذیری بالایی برای پذیرش توانیابان در موقعیت های شغلی مختلف دارند، پیش بینی می شود رویداد توان تک، فرصت های شغلی قابل توجهی را برای توانیابان فراهم کند.
یکی از بخش های اصلی این رویداد، نمایشگاه توان تک است. در این نمایشگاه، استارت آپ ها و کسب وکارهایی که در حال حاضر با توانیابان همکاری دارند یا تمایل به استخدام ایشان دارند حضور خواهند داشت. در کنار آن ها، استارت آپ هایی که توسط توانیاب ها راه اندازی شده نیز به ارائه خدمات و محصولات خود خواهند پرداخت. 
با هدف افزایش مهارت های توانیابان، کارگاه های آموزشی تخصصی متعددی نیز در راستای توانمندسازی و آشنا کردن ایشان با الزامات اشتغال در حوزه فناوری اطلاعات برگزار می گردد. کارگاه های برنامه نویسی، مهارت های راه اندازی کسب وکار، تولید محتوا، بازاریابی دیجیتالی و مذاکرات استخدام از جمله کارگاه هایی هستند که در این رویداد چهار روزه برگزار می شوند. این کارگاه ها توسط افراد سرشناس و مطرح، به منظور انتقال تجربه و ارائه داستان های موفقیت ها و شکست های شان اجرا خواهد شد.
در بخش ارائه نیز، استارت آپ هایی که بنیان گذارشان توان یاب است با استارت آپ هایی که خدماتی برای توان یاب ها ارائه می کنند یا ایده هایی برای ارائه خدمات به توان یاب ها دارند به رقابت خواهند پرداخت و برنده مسابقه علاوه بر دریافت تندیس توان تک، جوایز نقدی ویژه ای نیز دریافت خواهند کرد.
ثبت نام اولیه استارت آپ هایی که مایل هستند در نمایشگاه یا مسابقه شرکت داشته باشند از دیروز آغاز شده است و هیات داوران پس از بررسی ثبت نام کنندگان بر اساس معیارهای جشنواره، فهرست نهایی استارت آپ ها را جهت حضور در توان تک اعلام خواهد کرد.
برای ثبت نام و حضور در رویداد توان تک، می توانید از طریق این لینک اقدام کنید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :