آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 224781
تاریخ انتشار : 22 آبان 1396 10:39
تعداد بازدید : 601

مدیر ارشد ترکیش ایرلاین در خاورمیانه:

کیش را به دنیا معرفی می کنیم

مسافران کلاس بیزینس هواپیمایی ترکیه می توانند در صورتی که تمایل داشته باشند، سه روز در جزیره کیش اقامت کنند.


فناوران- در یک نشست مطبوعاتی در ساختمان مرکزی ترکیش ایر، آدم جیلان، مدیر ارشد ترکیش ایرلاین در خاورمیانه اعلام کرد: بر اساس تفاهم نامه ای با منطقه آزاد کیش، برنامه ای برای مسافران غیر ایرانی ترتیب داده ایم که سفری ارزان به منطقه آزاد کیش داشته باشند. وی افزود: تلاش می کنیم که از این طریق کیش را به دنیا معرفی می کنیم. به گفته وی، شرط بهره مندی از این امکانات، نداشتن تابعیت ایرانی است.
به گفته مدیر ارشد ترکیش ایرلاین در خاورمیانه، در کل دنیا سال ۱۹۹۵ حدود 1/3 میلیارد مسافر جابه جا شده و این رقم سال ۲۰۱۵ به 3/4میلیارد نفر رسیده است، در ترکیه این رقم از 19/6میلیون مسافر به ۱۳۲ میلیون نفر افزایش پیدا کرده است؛ بنابراین رشد صنعت هواپیمایی ترکیه نسبت به جهان میزان بالاتری داشته است. 
آدم جیلان همچنین اعلام کرد که ساخت سومین فرودگاه شهر استانبول که جزو بزرگ ترین فرودگاه های دنیا خواهد بود، تا سال آینده به اتمام می رسد. این فرودگاه ظرفیت جابه جایی ۱۵۰ میلیون مسافر را در سال خواهد داشت.
وی با بیان اینکه تعداد پرسنل شرکت هواپیمایی ترکیه ۴۹۶۸۶ نفر است، افزود: ترکیش ایرلاین ۳۲۹ فروند هواپیما دارد که ۱۶ فروند در بخش باربری فعالیت می کنند و 169 فروند نیز خریداری شده که هنوز به ناوگان این شرکت نپیوسته اند؛ به این ترتیب در سال ۲۰۲۳ به ۵۰۰ فروند هواپیما می رسیم و هدف مان این است که یک ایرلاین ۵ ستاره شویم.
به گفته وی، یکی از ویژگی های خط هوایی ترکیش ایر، سرویس CIP است که در فرودگاه امام خمینی (ره) به ارایه خدمات به مسافران می پردازد. ترکیش یکی از چند خط هوایی است که این سرویس را در اختیار مشتریانش قرار می دهد. در این بخش مسافران نیازی به تحویل بار و عبور از گیت و انتظار در صف های طولانی دریافت کارت پرواز ندارند، بلکه همه خدمات به علاوه پذیرایی به مسافران ارایه می شود. این خدمات به اضافه فضایی مناسب برای استراحت و حتی استحمام مسافران بخش بیزینس در فرودگاه آتاتورک نیز ارایه می شود. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :