fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 224725
  تاریخ انتشار : 21 آبان 1396 8:38
  تعداد بازدید : 539

  «آسان بار» در نمایشگاه رسانه های دیجیتال

  یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال از 20 آبان در مصلای امام تهران فعالیت خود را آغاز کرد. شرکت «آسان بار» با حضور در یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال علاقه مندان را به دیدار از غرفه خود فرا خواند.

  فناوران- محمد حسینی، مدیرعامل مجموعه «آسان بار» با حضور در غرفه این استارت آپ در نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال، استارت آپ «آسان بار» را این گونه معرفی کرد: «آسان بار» یک برند ثبت شده از شرکت فرتاک رایانه است که به عنوان یک استارت آپ و بازارگاه الکترونیکی حمل و نقل بار فعالیت می کند و در فاز اول، حمل و نقل بین شهری را مدنظر قرار داده است.
  «آسان بار» از 26 آذر سال 1395 مصادف با روز حمل و نقل، فعالیت خود را شروع و اولین محصولmvp  خودش را در بستر تلگرام به صورت یک روبات و کانال تلگرامی در اسفندماه همان سال به بازار عرضه کرد.
  این محصول به صورت کاملاً رایگان به شرکت های حمل و نقل و رانندگان سرویس می دهد؛ به شکلی که با دکمه های طراحی شده در روبات، شرکت ها به راحتی می توانند بارهای خود را ثبت کنند و سپس بار تعریف شده پس از تأیید واحد پشتیبانی به کانال «آسان بار» ارسال می شود و راننده ها با عضویت در کانال تلگرام می توانند به تمام بارها دسترسی پیدا کنند. تاکنون این محصول mvp توانسته در بین مخاطبان محبوبیت خوبی کسب کند تا جایی که در حال حاضر حدود 9000 راننده پایه یک در کانال عضو هستند و 500شرکت حمل و نقل از طریق روبات، بارهای خود را ثبت می کنند و هم اکنون به رکورد 600 اعلام بار بین شهری در هر روز رسیده ایم. اپلیکیشن مخصوص راننده ها در کافه بازار وgoogle play  آماده دانلود است و با امکانات خوبی به صورت مناقصه ای بارها را به راننده ها اختصاص می دهد.
  لازم به ذکر است که اپلیکیشنiOS و web اپلیکیشن «آسان بار» هم در مراحل نهایی توسعه خودش قرار دارد و به زودی برای ارایه خدمات بهتر عرضه می شود.
  یکی از کارهای بسیار مهمی که آسان بار انجام داده، این است که توانسته ارتباط بسیار خوبی بین روبات تلگرامی و اپلیکیشن راننده ها برقرار کند و می تواند مناقصه را بین کاربر در روبات تلگرام و اپلیکیشن برقرار کند.
  این اتفاق نخستین بار است که در ایران رخ داده و شرکت فرتاک رایانه با بازخورد خوبی که از مشتریان طی مدت زمان کوتاه دریافت کرده و با بررسی های فراوانی که در آمریکای شمالی داشته ایم، تصمیم به صادرات این محصول به این منطقه گرفته ایم و این اتفاق برای اولین بار است که در ایران رخ می دهد.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :