آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 224445
تاریخ انتشار : 16 آبان 1396 10:51
تعداد بازدید : 1802

جشنواره «توان تک» برگزار می شود

به مناسبت روز جهانی معلولان، جشنواره توان تک (Tavan Tech) به همت مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد، با حضور استارتآپ های موفق و شرکت های صاحب نام حوزه تجارت الکترونیکی، با هدف معرفی سرویس ها و خدمات موثر در بهبود کیفیت زندگی شهروندان، به ویژه توانیابان، از 21 تا 23 آذرماه برگزار می شود.

روابط عمومی مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد- توان تک رویدادی استارتآپی در حوزه معلولیت است که در آن، افراد دارای معلولیت، با فناوریهای نوین و کاربردهای آن در مشاغل دانش محور و غیرفیزیکی آشنا شده و فرصتهای شغلی پایدار در کسب وکارهای مبتنی بر اینترنت، بررسی و معرفی خواهند شد.
در توان تک تلاش میشود با همافزایی و مشارکت استارتآپهای فعال در حوزه معلولیت، برای گسترش و توسعه این نوع کسب وکارها اقدامات موثری انجام شده و چشم اندازی روشن برای سرمایه گذاری در این حوزه فراهم شود. همچنین نمایشگاهی که با حضور استارت آپ ها در این رویداد برگزار می شود، امکانات موجود در فضای اینترنت و اثر مثبت آن را در زندگی فردی و اجتماعی افراد دارای معلولیت به نمایش می گذارد.
مدیرعامل مجتمع رعد درباره چشم انداز و اهداف این رویداد گفت: توان تک فرصتی است برای شناساندن پتانسیل 11 درصد از افراد جامعه. ما در این رویداد چند هدف اصلی را دنبال می کنیم؛ هدف نخست ما ایجاد اشتغال برای توان یابان است. شناساندن فرصت های حوزه فاوا به توان یابان، استفاده از خدمات استارت آپ های فاوا برای بهبود کیفیت زندگی توانیابان، ایجاد شرایط افزایش مهارت از طریق کارآموزی و کاریابی توان یابان و شناساندن توانمندی های توان یابان به استار ت آپ ها هم از دیگر اهداف این رویداد هستند. پناهی افزود: مهم ترین هدف توان تک، تشویق استارت آپ ها برای مناسب سازی خدمات شان متناسب با نیاز توان یابان است. به همین منظور، مجتمع رعد جایزه ویژه ای را برای استارت آپ برگزیده هیات داوران رویداد در نظر گرفته است. این جایزه به استارت آپی داده می شود که بیشترین اثر را در حوزه خدمت رسانی به جامعه توان یابان کشور داشته باشد.  
مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد با گذشت 34 سال فعالیت در عرصه آموزشهای مهارتی و دانشگاهی افراد دارای معلولیت و همکاری با 28 مرکز مشابه و مستقل در سایر استانها و شهرستانها، توانمندسازی و ارتقای کیفیت زندگی توانیابان را دنبال میکند.علاقه مندان به حضور در این رویداد می توانند به وب سایت رویداد به نشانی  raad–charity.org/tavantech مراجعه کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :