آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 223015
تاریخ انتشار : 29 مهر 1396 10:24
تعداد بازدید : 840

استارت آپ های برتر جشنواره فین تک به استکهلم می روند

تعداد استارت آپ های حاضر در جشنواره فین تک، به 55 استارت آپ رسیده است. این استارت آپ ها در حوزه های مختلف بورس و سرمایه، بیمه، بانک، پرداخت، تامین مالی و تامین مالی جمعی، در نمایشگاه حضور خواهند یافت و به ارائه آخرین دستاوردهای خود می پردازند.

فناوران- هم چنین «انیستیتو گسترش حرفه ای سوئد» که یکی از مهم ترین موسسات در حوزه فین تک است، در سالن پردیس نمایشگاه حضور خواهد داشت. گفتنی است این انستیتو یکی از هم پیمانان اتاق بازرگانی سوئد و ایران است که برای حضور در این نمایشگاه اعلام آمادگی کرده است.
بر این اساس با توافق فابا و فاباتک با مجموعه انستیتوگسترش حرفه ای سوئد، 10 استارتاپ برترجشنواره فین تک ایران، اجازه ورود به جشنواره فین تک استکهلم را پیدا می کنند. 
هم چنین یک تیم 20 نفره از کشور سوئیس، برای سرمایه گذاری در استارت آپ های فین تک ایران، در سالن پردیس حضور خواهند داشت، تا با استارت آپ ها وارد مذاکره شوند.
حضور نمایندگان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در نمایشگاه تراکنش ایران نیز، از دیگر مواردی است که می توان به آن اشاره کرد. غرفه حامیان دولتی استارت آپ ها، در سالن پردیس نمایشگاه، غرفه ای است که پذیرای مدیران دولتی حامی استارت آپ ها خواهد بود و فعالان این حوزه می توانند از نزدیک با آن ها به گفت وگو بپردازند.
هم چنین جوایز استارت آپ های برتر جشنواره بزرگ فین تک ایران نیز به شرح زیر تعیین شده است: تیم اول جشنواره، 15 سکه تمام بهارآزادی، تیم دوم 10 سکه تمام بهار آزادی و تیم سوم نیز 5 سکه تمام بهار آزادی دریافت خواهند کرد.
در بخش مسابقه جشنواره بزرگ فین تک ایران، شرکت شاپرک به عنوان حامی ویژه این بخش، جوایز نفیسی برای سه استارت آپ برتر درنظر گرفته است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :