آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 223014
تاریخ انتشار : 29 مهر 1396 10:23
تعداد بازدید : 875

پس از تجربه آزمایشی موفق الکامپ

پونز، نقشه رسمی نمایشگاه تراکنش شد

امسال نمایشگاه تراکنش، به بازدیدکنندگان نقشه کاغذی ارائه نخواهد کرد و به جای آن، اپلیکیشن مکان محور پونز نقشه الکترونیکی نمایشگاه را در اختیار بازدیدکنندگان قرار می دهد.

فناوران- اپلیکیشن پونز با جانمایی کلیه غرفه های سالن های مختلف نمایشگاه تراکنش، امکان جست وجو و یافتن غرفه های مورد نظر بازدیدکنندگان را فراهم کرده است. علاوه بر این، هر غرفه می تواند موارد دیگری شامل اطلاعات تماس، عکس و توضیح در مورد شرکت، محصول یا خدمتی که ارائه می کند را نیز در پونز ثبت کند. بازدیدکنندگان هم می توانند با درج نظرات خود یا اضافه کردن عکس های شان در صفحه اختصاصی هر غرفه، به پربارتر شدن محتوای مردمی نمایشگاه کمک کنند.
ویترین خبری اختصاصی نمایشگاه تراکنش هم در پونز ایجاد شده که اخبار مرتبط به نمایشگاه را از ستاد خبری دریافت کرده و به بازدیدکنندگان و کاربران نمایش می دهد. علاوه بر اپلیکیشن، در روبات تلگرامی پونز هم به نشانی t.me/poonezRobot  می توانید غرفه های مورد نظرتان را جست وجو کنید. اپلیکیشن پونز را می توانید از نشانیhttp://get.poonez.ir  نصب کنید.
سومین نمایشگاه تراکنش ایران به همراه جشنواره بزرگ فین تک از 2 تا 4 آبان ماه سال 96 در مجتمع نمایشگاهی شهر تهران (بوستان گفت وگو) برگزار می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :