آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 221030
تاریخ انتشار : 15 مهر 1396 9:14
تعداد بازدید : 1423

Chanka.ir

چنکا با داشتن سابقه چندین ساله در فضای کسب و کارهای تبلیغات آنلاین، بزرگ ترین و معتبرترین پلاتفرم اینفلوئنسر مارکتینگ (بازاریابی تاثیرگذار) در ایران است. فعالیت چنکا در قالب تبلیغات از طریق اینفلوئنسرها در اینستاگرام تعریف می شود، که ارتباطی موثر بین برندها و اینفلوئنسرها ایجاد می کند. با گسترش شبکه های اجتماعی، تبلیغات از این طریق در حال رشد چشم گیری است و هر روز شاهد ظهور روش جدیدی هستیم. اینفلوئنسر مارکتینگ روش جدیدی در دیجیتال مارکتینگ است که در این روش کمپانی‎ها، برندها و صاحبان کسب وکار، از افراد تاثیرگذار در شبکه‎های اجتماعی برای نفوذ میان مخاطبان استفاده می‎کنند. اینفلوئنسرها از طریق بازاریابی دهان به دهان، برند، محصول و یا خدماتی را به مخاطبان خود معرفی می کنند و با این کار مخاطبان را نسبت به نام تجاری مورد نظر آگاه می سازند.

تبلیغات اینستاگرام از اصول خاص و دسته‏ بندی‏های خاصی پیروی می‏کنند. رساندن مفهوم از طریق انتقال تجربه موفق به روش استفاده از افراد تاثیرگذار، یکی از بهترین روش‏های برندینگ و مارکتینگ در عصر دیجیتال است. درنظر داشته باشید که ممکن است در اینفلوئنسر مارکتینگ، چالش هایی مثل برقراری ارتباط، روشن سازی انتظارات و عدم رضایت از اجرای کمپین برای برندها و اینفلوئنسرها به وجود آید. این مشکلات باعث تجربه ناخوش آیند و از بین رفتن اعتماد برای هر دو طرف می‎شود. در حالی که چنکا با ارائه سرویس‎های حرفه‎ای، پل ارتباطی مطمئنی را میان برندها و اینفلوئنسرها ایجاد می کند. چنکا اجرای باکیفیت و مطابق میل برند را تضمین می‏کند و در صورت عدم رعایت این موضوع، هزینه را به برند بازمی‏گرداند.
چنکا زمینه‎ای را برای ارتباط برندها با اینفلوئنسرهای مناسب به وجود آورده است. برندها کمپین های تبلیغاتی را در چنکا ایجاد می‎کنند و پس از مشارکت اینفلوئنسرها، می‎توانند درخواست‎های آن‎ها را بررسی کرده و اینفلوئنسرهای مناسب را انتخاب کنند. از سوی دیگر، اینفلوئنسرها با چنکا اعتمادی بیشتری نسبت به برندها پیدا می کنند و راحت تر وارد مشارکت با آن‎ها می شوند. ایجاد اعتماد کامل و دوطرفه برای برند و اینفلوئنسر، استفاده از تکنولوژی‏های بالا برای سرعت و کیفیت اجرا در کمپین‏ها، از مزایای چنکا برای کسب و کارها است. چنکا در مرکز فناوری‏های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :