آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 219255
تاریخ انتشار : 25 شهریور 1396 10:26
تعداد بازدید : 1160

فراخوان دومین دوره جشن امین‌الضرب آغاز شد

تجلیل از استارت آپ های موفق کشور

در نشست هیات نمایندگان اتاق تهران، فراخوان دومین دوره جشن امین الضرب رونمایی شد.

اتاق تهران - رییس اتاق بازرگانی تهران گفت: سال گذشته نخستین دوره جشن امین الضرب با قدردانی از کارآفرینان و چهره های موثر اقتصادی کشور برگزار شد و امسال نیز کمیته اجرایی به منظور برگزاری دومین دوره این جشن از ما ه ها قبل فعالیت های خود را آغاز کرده است.
مسعود خوانساری ادامه داد: پس از بررسی الگوهای بین المللی و داخلی ، شاخص های دقیقی برای ارزشیابی فعالیت کارآفرینان کشور استخراج شده است. همچنین اتاق تهران در نظر داشت که در تعیین شاخص ها، ملاک های مورد نظر بخش خصوصی به عنوان ویژگی های اصلی اهدای تندیس و نشان امین الضرب نیز در نظر گرفته شود.
وی افزود : در نهایت شاخص های چندگانه ای برای داوری و امتیازبندی فعالیت کارآفرینان کشور استخراج شد که کارآفرینان کشور با تکمیل این فرم ها می توانند خود را در معرض داوری این دوره از جشن قرار دهند.
خوانساری گفت: در مرحله بعدی تیم هیات داوران متشکل از چهره های شناخته شده بخش خصوصی و اقتصاددانان نام آشنای کشور اقدام به ارزیابی فرم های ارسال شده از سوی کارآفرینان خواهند کرد و در نهایت ۳ کارآفرین به عنوان برندگان تندیس امین الضرب، ۱۰ صاحب کسب وکار به عنوان برندگان نشان امین الضرب و یک پژوهشگر اقتصادی به عنوان برنده نشان امین الضرب انتخاب و معرفی خواهند شد. وی افزود: در جشن امسال از استارت آپ های موفق کشور نیز با اهدای نشان امین الضرب تجلیل خواهد شد.
خوانساری اضافه کرد: امسال همچنین به جهت پاسداشت مقام پیشکسوتان و قدردانی از زحمات آنان در عرصه اقتصادی کشور مانند سال گذشته از این گروه نیز قدردانی به عمل می آید.
رییس اتاق تهران افزود: امسال در بخش جانبی این جشن، از روزنامه نگاران و عکاسان مطبوعاتی در حوزه اقتصادی نیز تجلیل خواهد شد که به زودی فراخوان این بخش نیز منتشر خواهد شد.
خوانساری گفت : هدف از برگزاری دومین دوره جشن امین الضرب تکریم جایگاه کارآفرینی در کشور و تشویق جوانان به حضور در این عرصه و پشتیبانی از کارآفرینان کشور است.
کارآفرینان، اقتصاددانان و پژوهشگران می توانند از طریق تکمیل فرم ثبت نام در جشن امین الضرب حضور پیدا کنند.
مهلت ثبت نام و ارسال مدارک و شاخص ها تا ۲۰ مهرماه تعیین شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :