آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 219160
تاریخ انتشار : 23 شهریور 1396 10:10
تعداد بازدید : 1095

وزیر ارتباطات اعلام کرد:

گزارش پیگیری حذف اپلیکیشن های ایرانی به زودی اعلام می شود

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: پیگیرهای حقوقی درباره چرایی حذف اپلیکیشن های فارسی در گوگل پلی و اپل استور انجام شده که گزارش تکمیلی در مورد آنها به زودی اعلام می شود.

فناوران- محمدجواد آذری جهرمی دیروز و در حاشیه جلسه هیات دولت در پاسخ به سوالی درباره حذف اپلیکیشن های فارسی در گوگل پلی و اپل استور گفت: پیگیرهای حقوقی در باره چرایی حذف این اپلیکیشن ها انجام شده که گزارش تکمیلی درباره آنها به زودی اعلام می شود و دلایل حذف آنها را مطرح می کنیم.
وی افزود: البته موضوع اپل و گوگل پلی با هم متفاوت است اما اجازه بدهید در گزارش تکمیلی که به زودی ارائه می شود دلایل حذف شدن آنها را مطرح می کنیم.
آذری جهرمی درخصوص مسایل پیش آمده دراستان البرز برای اپلیکیشن اسنپ و تپسی گفت: خبری که درباره ارسال شکایت شهرداری کرج برای دادستانی این شهرستان مطرح شده صحت ندارد و خود دادستانی شهرستان کرج نیز این خبر را رد کرده است. 
وزیر ارتباطات گفت: در این خصوص با استاندار سابق البرز صحبت و مساله را پیگیری کردم. البته اینکه کسب و کارهای سنتی که در این حوزه وجود دارد و برای آنها اهمیت قائل شویم نکته مهمی است، اما اینکه کسب و کار سنتی در مقابل توسعه تکنولوژی مقاومت کند و اجازه ارائه خدمات بهتر را ندهد، کسی نمی پذیرد.  
وی افزود: این تکنولوژی های به وجود آمده به ارائه خدمت و آسایش مردم کمک های بسیاری کرد و ما از استاندار البرز خواستیم همانند اتحادیه تاکسیرانی تهران که خدماتش را در بستر نوین ارائه می دهد، آنها نیز به این سمت حرکت کنند و ما هم حاضریم در این راه همراهی شان کنیم تا مشکلات برطرف شود. عزم ما حمایت از کسب و کارهای نوین است البته به کسب و کارهای سنتی نیز توجه 
داریم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :