آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 218651
تاریخ انتشار : 15 شهریور 1396 8:11
تعداد بازدید : 1597

سومین نمایشگاه تراکنش ایران برگزار می‌شود

تعامل استارت آپ ها با سرمایه گذاران در جشنواره فین تک

سومین نمایشگاه تراکنش ایران (ITE 2017)، با 3 سمینار، 3 نشست تخصصی و 3 کارگاه آموزشی دوم تا چهارم آبان ماه جاری در تهران برگزار می شود.

فناوران- نمایشگاه تراکنش ایران (Iran Transaction Exhibition) با شعار «نبض کسب و کار در تراکنش می زند»، به عنوان يك نمایشگاه تخصصی بین المللی در زمینه فناوری اطلاعات صنایع مالی و بانکی است که با حمایت مرکز فابا برگزار می شود. 
این نمایشگاه با 3 سمینار با عناوین «تحول بانکی»، «پرداخت همراه» و «فناوری های مالی»؛ 3 نشست تخصصی با عناوین «استانداردهای جهانی بانکداری»، «تحولات فرآیند های بانکی» و «فناوری های نوین بانکی» و 3 کارگاه آموزشی با عناوین «اینترنت چیزها»، «داده های عظیم» و «بلاک چین»  به همراه 40 کارگاه معرفی محصول برای مخاطبان این حوزه برگزار خواهد شد. در رویداد 2017 ITE، بانک ها، موسسات مالی و اعتباری، شرکت های پرداخت 
(PSPها)، تولید کنندگان سخت افزار و نرم افزار در صنعت بانکداری و پرداخت، شرکت های خارجی فعال در عرصه فناوری اطلاعات صنایع مالی ، سازمان های ارایه دهنده خدمات فناوری اطلاعات همگانی ، ارایه دهندگان خدمات و راه کارهای پرداخت الکترونیکی و شرکت های تازه کار و صاحبان ایده های نوین در حوزه صنایع مالی و بانکی حضور دارند. مرکز «فابا» به عنوان برگزار کننده این نمایشگاه از سال جاری به منظور همگرایی بین فعالان استارت آپی حوزه فین تک ایران و ایجاد حلقه اتصال بین بانک ها و موسسات مالی با کسب و کارهای نوپا، اقدام به ایجاد مرکزی با عنوان «فاباتک» کرده است. معرفی و حمایت از فعالان استارت آپی، فراهم کردن امکان هم اندیشی و همفکری بین فعالان اکوسیستم استارت آپی، ایجاد زمینه همکاری بین فین تک ها، بانک ها و شرکت های پرداخت، ایجاد نهاد حقوقی دفاع از استارت آپ ها، ایجاد ارتباط نظام مند با نهادها و مراجع حاکمیتی مرتبط و تعامل با استارت آپ های سایر کشورها ازجمله اهداف فاباتک است.
همزمان با این نمایشگاه، جشنواره «فین تک ایران» با حضور شرکت های استارت آپی، مراکز شتاب دهنده و سرمایه گذاران خطرپذیر نیز برگزار می شود که در آن برنامه های متنوعی برای فین تک ها تدارک دیده شده است.
براساس این گزارش در این جشنواره 1000 متر فضای نمایشگاهی برای استارت آپ ها اختصاص داده شده و  برگزاری سمینارها، میزگردها و نشست های مرتبط با موضوعات و مشکلات استارت آپ های فعال در این حوزه هم در دستور کار قرار گرفته است. همچنین امکان معرفی و ارتباط مستقیم استارت آپ ها با سرمایه گذاران داخلی و خارجی و برگزاری مسابقه اهدای جوایز به برگزیدگان جشنواره براساس رای هیات داوران هم فراهم شده است.  
قرار است گردهمایی سالانه شرکت های استارت آپی حوزه فین تک، از این پس هر ساله همزمان با نمایشگاه تراکنش ایران در قالب یک جشنواره بزرگ فین تک برگزار شود و پیش بینی می شود 90 سخنران از فعالان حوزه بانکداری الکترونیکی در نمایشگاه حضور داشته باشند و به تبادل اطلاعات با مخاطبان علاقه مند در این حوزه بپردازند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :