آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 218332
تاریخ انتشار : 11 شهریور 1396 9:0
تعداد بازدید : 1482

CommentMiner.com

امروزه بخش عمده ای از توجه کاربران اینترنتی به نرم افزارهای تعاملی معطوف شده است. پیام رسان ها، شبکه های اجتماعی، بازی های موبایل، فروشگاه های آنلاین و دیگر کسب وکارهای اینترنتی، هر یک به نحوی با ایجاد امکان تعامل در غالب محتوای متنی، سعی در جلب توجه کاربران خود دارند. با این حال، انتشار محتوای تولید شده توسط کاربران، بدون نظارت، می تواند دردسرهای زیادی برای این کسب وکارها ایجاد کند و اکثر این سامانه ها برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی، بررسی این محتوا را قبل از انتشار بر عهده اپراتورها می گذارند. این راه حل علاوه بر تحمیل هزینه مالی زیاد، با سرعت پایین خود، وفاداری کاربران را نسبت به نرم افزار خدشه دار می کند.

کامنت ماینر، سومین استارتاپ برتر الکام استارز ۹۶، با ارائه راهکارهای خلاقانه مبتنی بر یادگیری ماشین، متن کاوی و پردازش زبان طبیعی، به دنبال حذف دغدغه های مربوط به تعاملات کاربران در سامانه های آنلاین است و راه حل های کم هزینه، سریع و دقیقی برای آن ها ارائه داده است.
کامنت ماینر مجموعه ای از وب سرویس های هوشمند نظارتی و تحلیلی، روی محتوای متنی فارسی کاربران کسب وکارهای اینترنتی است. این سرویس ها، جایگزین مناسبی برای اپراتورهای بررسی کننده پیام ها، کامنت ها، پست ها و انواع مختلف محتوای متنی تولید شده توسط کاربران، ابزار اتوماتیک کردن فرآیندهای ارتباط با مشتری و پاسخ گویی به سوالات آن ها و راهکار کارآمدی برای تحلیل گرایش کاربران به شمار می روند.
در این مجموعه، سرویس های مختلفی از جمله تشخیص محتوای توهین آمیز و اسپم، تشخیص و تصحیح غلط املایی، دسته بندی موضوعی، استخراج  کلیدواژه، تحلیل گرایش کاربران، تشخیص متون مشابه و پاسخ گویی خودکار به سوالات کابران وجود دارد. این سرویس ها با به کارگیری تکنیک های دقیق یادگیری ماشین پیاده سازی شده و به صورت آنلاین بر محتوای متنی کاربران نظارت کرده و آن ها را مورد تحلیل قرار می دهند.
این استارتاپ که متشکل از تیمی از فارغ التحصیلان دانشگاه های صنعتی شریف و امیرکبیر است، در حال حاضر تحت حمایت شتاب دهنده شریف قرار دارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :