آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 217878
تاریخ انتشار : 4 شهریور 1396 1:10
تعداد بازدید : 1329

zirkhakee.ir

این سایت دارای بخش های متنوع حمایتی از هنرمندان و علاقه مندان در زمینه صنایع دستی و دست سازه های هنرمندان ایرانی است.

هنرمندان با استفاده از بخش آگهی های رایگان می توانند به سادگی در دو حالت با عضویت در سایت و بدون عضویت، محصولات تولیدی خود را رایگان برای بازدید عموم منتشر کنند.
در بخش حراجی هنر، تولیدات ویژه هنری توسط هنرمند تولید کننده اثر در سایت ثبت شده و بازدید کنندگان عضو سایت می توانند پیشنهاد قیمت خرید خود را با توجه به پیشنهادات قبلی به هنرمند ارایه کنند و در نهایت با انتخاب بهترین پیشنهاد توسط هنرمند محصول تولیدی به شخص پیشنهاددهنده فروخته می شود. تمامی محصولات هنری با ارزش اعلام شده ۳ میلیون تومان به بالا می توانند در این بخش شرکت کنند.
کاربران می توانند با عضویت در سایت و ثبت درخواست خود در بخش سفارش تولید، نیاز تولید خود را در بین هنرمندان عضو سایت به رقابت بگذارند و نظرات پیشنهادی هنرمندان را در خصوص تولید آن موضوع دریافت کنند و با انتخاب بهترین گزینه از نظر زمان تولید و قیمت نهایی، نیاز خود را تهیه کنند.
آموزشگاه مجازی زیرخاکی وظیفه معرفی رایگان هنرجویان و استادان هنری به یکدیگر را دارد. مربیان و متقاضیان کسب هنرهای صنایع دستی با ثبت درخواست خود در بخش آموزش صنایع دستی سایت زیرخاکی می توانند نیاز آموزشی خود را در سایت زیرخاکی مطرح کنند و نزدیک ترین مربی و هنرجو بدین وسیله به یکدیگر معرفی می شوند.
همچنین اخبار و اتفاقات روز صنایع دستی و هنری کشور از طریق هنرمندان، خبرنگاران افتخاری، نمایشگاه داران، برگزارکنندگان گالری ها، مجموعه داران و مردم گردآوری شده و جهت اطلاع عموم در سایت منتشر می شود.
زیرخاکی دارای مجوز نماد اعتماد الکترونیکی و ساماندهی فضای مجازی است تا علاقه مندان با اطمینان خاطر از خدمات آن بهره مند شوند.
هم چنین برند زیرخاکی در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به ثبت رسیده است. اعلام شده که به زودی اپلیکیشن موبایل زیرخاکی نیز عرضه خواهد شد.
زیرخاکی را می توانید در تلگرام نیز از طریق کانال https://t.me/zirkhakee دنبال کنید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :