آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 217877
تاریخ انتشار : 4 شهریور 1396 8:16
تعداد بازدید : 4691

یازده شهریور ماه در کافه IT برگزار می‌شود

نخستین رویداد آموزشی تعاملی فناوری های مالی

فیناپ؛ نخستین رویداد آموزشی- تعاملی فناوری های مالی (فین تک)، با هدف آموزش و توسعه فین تک به سراسر کشور است که نخستین جلسه ماهانه آن روز شنبه ۱۱ شهریورماه ۱۳۹۶ برگزار خواهد شد.

فناوران- سلسله رویدادهای استارتاپی-فینتکی فیناپ، با رویکرد آموزشی- تعاملی و با هدف کمک به بهبود شبکه سازی و توسعه ارتباطات افراد در اکوسیستم فین تک کشور، آموزش، اشتراک تجربه و همچنین توسعه فین تک در سراسر کشور به صورت ماهانه برگزار خواهد شد. در این رویداد امکان تیم سازی برای صاحبان ایده، پیوستن به تیم ها برای برنامه نویسان، طراحان، مدیران تجاری و یا متخصصان دیگر از طریق برنامه های شبکه سازی مقدور است.
علی رضا هوشمند یکی از مدرسان فیناپ گفت دغدغه فیناپ جمع کردن تک تک افراد این حوزه در کنار هم، برای یکی شدن و رسیدن به هدف و نگاه مشترک است. مهمانان، مربیان و شرکت کنندگان در این رویدادهای سریالی، مدیران بانک ها و شرکت های حوزه فناوری و استارتاپ های فینتکی هستند. وی افزود تمایز فیناپ، درگیر بودن آن با مبحث آموزش است. هم چنین قرار است فیناپ به هر استان و شهری از ایران که در آن افرادی دغدغه فین تک و نوآوری را دارند برود. نخستین رویداد فیناپ با حمایت کافه آی تی برگزار می شود و در این رویداد، یک کارگاه آموزشی یک ساعته با موضوع «آشنایی با صنعت فین تک» و یک پنل گفتگو با موضوع « مرز بین بانکداری الکترونیک و پرداخت الکترونیک» به تبیین مفاهیم پایه ای و مهم فین تک برای علاقه مندان به این حوزه خواهد پرداخت.
اولین رویداد فیناپ روز شنبه ۱۱ شهریور ماه از ساعت ۱۷ تا ۲۰ در کافه آی تی برگزار می شود.
برای ثبت نام در این رویداد می توانید به آدرس evand.com/events/finup مراجعه کنید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :