آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 217045
تاریخ انتشار : 21 مرداد 1396 10:52
تعداد بازدید : 4843

با حمایت شرکت شتابدهی نوتاش برگزار می‌شود

دوازدهمین رویداد ماهیانه گیک آپس

مدرسه استانداردهای وب طبق روال ماه های گذشته این ماه هم در آخرین چهارشنبه مرداد ماه رویداد گیک آپس را برگزار می کند.

فناوران – در رویداد این ماه، داریوش دهستانی بنیان گذار HR Startup در سخنرانی خود با عنوان «آن ها چه می کنند؟» به بیان تجربیات خود از کار گروهی در استارتاپ های آلمانی خواهد پرداخت. دهستانی در مصاحبه پیش از رویداد که از طریق کانال تلگرام مدرسه منتشر شد گفت کار گروهی نه یک مساله فرهنگی است و نه پدیده ای ژنتیکی، بلکه مهارتی است که باید آن را آموزش داد و آموخت.
 در رویداد این ماه هم مثل ماه گذشته یک پنل پرسش و پاسخ وجود خواهد داشت که در پنل این ماه محسن ملایری مدیرعامل آواتک و محمودرضا فرهادی بنیان گذار برسام تحت عنوان «علم برتر است یا ثروت» به بحث و تبادل نظر در مورد پارادایم نوین خلق ثروت در جهان خواهند پرداخت. ملایری در مصاحبه پیش از رویداد خود گفت در دنیای نوین نه علم برتر است و نه ثروت، آن چه باعث می شود یک کارآفرین به موفقیت برسد ایجاد ارزش است. وی افزود ارزش یک پدیده نو در جهان نیست، از زمان های قدیم در کسب وکارهای سنتی هم افراد پیشرو به دنبال خلق ارزش بوده اند. فرهادی هم در مصاحبه خود گفت دیگر کسب علم برای کسب علم مزیت به حساب نمی آید، ثروت هم هنگامی مطلوب است که شخص خودش به دست آورده باشد. با استقبال مناسبی که از پنل ماه پیش این رویداد به عمل آمده بود، پیش بینی می شود پنل این ماه مخاطبان بیشتری را جذب کرده و مباحث مطرح شده نکات جالبی را برای علاقه مندان به کارآفرینی همراه داشته باشد.
در پایان رویداد نیز شرکت کنندگان به بحث آزاد و شبکه سازی خواهند پرداخت.
شرکت شتابدهی نوتاش که حامی این دوره از گیک آپس است، در نظر دارد با تمرکز بر خلق ارزش از طریق در اختیار گذاشتن سرمایه هوشمند (Smart Money)، فرهنگ جدیدی در حمایت از استارتاپ ها را در ایران نهادینه کند. نوتاش در حال حاضر پنج استارتاپ را تحت حمایت دارد و از حدود سه ماه دیگر چرخه جدید شتابدهی خود را آغاز می کند.
برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این همایش می توانید به geekups.ir مراجعه کنید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :