آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 217015
تاریخ انتشار : 20 مرداد 1396 17:29
تعداد بازدید : 1421

آب بخوریم

آب می تواند یک نوع درمان سالم برای شما باشد. این ماده می تواند تا حد زیادی روی عملکرد بدن و نگهداری از سلامت آن تاثیر داشته باشد. زمانی که به عنوان نوشیدنی اصلی خود تنها از آب استفاده می کنید، اتفاقات جالبی رخ خواهد داد. اگر آب بخورید:

خلاقیت ذهنی و عملکرد آن افزایش پیدا خواهد کرد؛ از آنجایی که مغز برای انجام موثر فعالیت های خود به اکسیژن زیادی نیاز دارد و آب نیز یکی از منابع عالی اکسیژن است، قدرت مغزی نیز افزایش پیدا می کند. 
کندتر از سایر افراد پیر خواهید شد؛ آب پوست شما را مرطوب نگه می دارد و آن را سالم تر، جوان تر، شاداب تر و درخشان تر می سازد. همچنین مصرف آب می تواند عضله های صورت را محکم نگه دارد.
سیستم ایمنی بدن شما تقویت خواهد شد؛ آب همانند یک کاتالیست رفتار می کند و می تواند عملکرد بدن را بهبود ببخشد. نوشیدن آب کافی در روز عملکرد کبد و کلیه ها را تقویت می کند. 
قلب قوی تری خواهید داشت؛ این ماده خطر حملات قلبی را با پیشگیری از ضخیم شدن خون و کاهش فشار خون کمتر می کند. 
استخوان های قوی تری خواهید داشت؛ آب به شما کمک می کند غضروف های جذب کننده ضربه را دوباره تولید کند بنابراین مفاصل به نرمی حرکت می کند و استخوان نیز تقویت می شود. 
کاهش وزن خواهید داشت؛ زمانی که به مدت ۳۰ روز تنها آب مصرف می کنید، بدن شما مواد سمی مضر و ضایعات را از اندام های حیاتی پاک می کند. 
متابولیسم بدن شما بهبود پیدا می کند؛ مصرف ۴۵۳ گرم آب در روز متابولیسم را تا ۲۴ درصد افزایش می دهد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :