آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 216985
تاریخ انتشار : 19 مرداد 1396 11:34
تعداد بازدید : 1409

گلچین شبکه

گلچین شبکه


حسن روحانی با انتشار این عکس و جمله به استقبال روز خبرنگار رفت: از قلم شکسته و دهان بسته کاری ساخته نیست. قلم ها را به بهانه های واهی نشکنیم و دهان ها را با بهانه های غیر انسانی نبندیم. بگذاریم در این جامعه «آزادی مسوولانه» باشد. روز خبرنگار  بر تمامی خبرنگاران و همچنین فعالان رسانه ای مبارک باد.


ابوالفضل جلیلی کارگران سینما با انتشار این عکس نوشت: فاجعه هیروشیما، قطره سرخی بود بر پرچم سپید سرزمین آفتاب. یاد قربانیان مظلوم جنگ های جهان گرامی باد.


اسحاق جهانگیری هم روز خبرنگار را گرامی داشت و نوشت: روز خبرنگار است. روزی که همه بدانیم خبرنگار چگونه زندگی پرخطری دارد مثل شهید صارمی و روزی که باید بدانیم که خبرنگار چه نقش مهمی در جامعه دارد. این روز بر همه خبرنگاران عزیز کشورمان مبارک.


میلاد بهشتی عکاس سینما و تلویزین به معرفی تئاتر نوای اسرارآمیز پرداخت و نوشت: در این روزها که تئاتر ایران همانند سینمایش از کمبود متن خوب رنج می برد، کم پیش می آید که نمایشی با داستانش غافلگیرتان کنید. نمایش نوای اسرارآمیز با نمایشنامه ای از اریک امانوئل اشمیت با ترجمه ای روان از شهلا حایری و کارگردانی ساقی عطایی روزهای پایانی اجرایش را در تماشاخانه پایتخت می گذراند.


محمد جواد آذری جهرمی که این روزها می کوشد هم رای نمایندگان مردم را کسب کند و هم ارتباط خوبی با مردم در شبکه های اجتماعی برقرار نماید، به موضوع قیمت اینترنت پرداخت و نوشت: در حالی که قیمت اینترنت موبایل در ایران جزو 10 کشور به صرفه دنیاست، در شاخص قیمت اینترنت خانگی و ثابت رتبه ای بهتر از 90 نداریم. هنوز سی درصد از خطوط مسی تلفن قادر به ارایه سرعتی بیش از دو مگابیت بر ثانیه نیستند. به لحاظ شاخص کیفیت تجربه شده توسط کاربران هرچند پیشرفت های قابل توجهی داشتیم اما در عرصه ویدیو و بازی های رایانه ای هنوز جای کار داریم.
 ارتقای تکنولوژی اینترنت خانگی از ADSL به سایر تکنولوژی های به روزتر، به صرفه سازی قیمت و نیز بهبود کیفیت جزو برنامه های اصلی دولت برای فراهم سازی شرایط توسعه کسب و کارهای نوپاست.


برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس در اقدامی خیرخواهانه در موسسه کودکان بی سرپرست مهر مادر در کرج حضور یافت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :