آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 216982
تاریخ انتشار : 19 مرداد 1396 11:26
تعداد بازدید : 1126

سیاست های وزارت ارتباطات تغییر نمی کند

محمود واعظی روز گذشته نشستی با خبرنگاران برگزار کرد که البته آخرین نشست او با خبرنگاران در کسوت وزیر ارتباطات محسوب می شد.


فناوران- وزیر ارتباطات در خصوص معرفی وزیر پیشنهادی این وزارتخانه به مجلس برای دولت دوازدهم گفت: در دولت دوازدهم سیاست های وزارت ارتباطات همانند گذشته خواهد بود و وزیر جدید حمایت من را خواهد داشت.
محمود واعظی در مورد معرفی گزینه پیشنهادی رییس جمهور برای وزارت ارتباطات گفت: خوشحالیم فردی که از سوی رییس جمهور انتخاب شده با داشتن نوآوری و خلاقیت شرایط بهتری را رقم می زند.
وی با بیان اینکه من از ابتدا در دولت یازدهم جوانگرایی کردم گفت: برای انتخاب مدیران جوان لیست کرده و در پست های حساس این وزارتخانه افراد جوان را به کار گرفتم چراکه معتقد بودم باید به جوان ها میدان داد.
واعظی گفت: رییس جمهور نیز در کابینه دولت دوازدهم در حوزه وزارت ارتباطات از این اعتماد استفاده کرد. خوشحالیم که آقای جهرمی را با ۳۶ سال سن به عنوان وزیر ارتباطات
برگزید.
وی با بیان اینکه در لیست ابتدایی رئیس جمهور نام چند نفر از معاونان وزارت ارتباطات برای تصدی این سمت دیده می شد اضافه کرد: با انتخاب آقای جهرمی به عنوان وزیر ارتباطات، رئیس جمهور به اعتماد ما به جوانگرایی در وزارت ارتباطات اعتماد کرد.
واعظی اضافه کرد: سیاست های وزارت ارتباطات در دولت دوازدهم نیز همانند گذشته خواهد بود و با نوآوری و خلاقیتی که آقای جهرمی دارند بهتر نیز خواهد شد.
وی با تاکید بر اینکه امیدوارم مجلس به این گزینه رای اعتماد بدهد، افزود: آقای جهرمی حمایت بنده را خواهد داشت و هر جایی که باشم که در رابطه با دولت و رییس جمهور موضوعاتی باشد به این وزارتخانه کمک خواهم کرد.
واعظی با بیان اینکه شاکله وزارت ارتباطات در دولت دوازدهم تغییر نمی کند، اضافه کرد: اکثر معاونان فعلی و روسای سازمان ها در صورتیکه تمایل داشته باشند می توانند کار خود را با آقای جهرمی ادامه دهند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :