آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 216904
تاریخ انتشار : 18 مرداد 1396 8:41
تعداد بازدید : 575

دل برای گرافیست‌ها عرضه کرد

مانیتور۲۷ اینچی لمسی همراه با قلم نوری

شرکت دل محصولی جدید به نام Canvas عرضه کرده که یک مانیتور لمسی 27 اینچی است.


خبرآنلاین- این دستگاه که برای گرافیست های حرفه ای طراحی شده است، دارای قلم دیجیتال است که کار را برای گرافیست ها بسیار ساده کرده است.
ترسیم دیجیتالی موضوعی بسیار قابل اهمیت برای گرافیست هایی است که قادر به خرید سرفیس استودیوی گران قیمت مایکروسافت با قیمت دست کم 3000 دلار نیستند و در عوض، دنبال محصول ارزان قیمت با همان کارایی هستند.
اینجاست که محصول  Dell Convas با قیمت حدودی 1800 پا به عرصه گذاشته و با وجود اینکه مدت زیادی از معرفی آن نگذشته ، مخاطبان بسیاری به دست آورده است.
این مانیتور 1800 دلاری هرچند مانند سرفیس استودیو در خود کامپیوتری جای نداده است و تنها یک مانیتور با صفحه لمسی است، اما می توان با برقراری ارتباط بین این مانیتور و سایر کامپیوترها و مینی پی سی از آن استفاده مطلوبی کرد.
درباره وضوح تصویر هم باید بگوییم که رزولوشن 2560 در 1440 به صورت QHD پایین تر از سرفیس استودیو است؛ ولی با این وجود این دستگاه می تواند گزینه بسیار خوبی برای تدوین گران و گرافیست ها باشد.
قلم موجود در این مانیتور هم با قلم سرفیس دایال مایکروسافت به خوبی رقابت می کند و جایگزین خوبی به جای محصولات Wacom   است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :