آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 215546
تاریخ انتشار : 11 مرداد 1396 2:5
تعداد بازدید : 1615

اعلام آمادگی اتاق اصناف برای تسهیل کسب و کار استارت آپ ها

نشست بررسی فرصت ها و تهدیدها برای استارت آپ ها با حضور هیاتی از استارت آپ های فعال در زمینه تولید و توزیع محصولات و ارائه خدمات در اتاق اصناف ایران برگزار شد.

اتاق اصناف- در این نشست ابتدا مدیر کسب و کارهای نوین اتاق اصناف گفت: استارت آپ ها می توانند در زمینه های مختلف اقتصادی وارد شوند.
محمدطاهر فاضلی بر لزوم تشکیل کارگروهی مشترک بین اتاق بازرگانی ، اصناف و فعالان حوزه استارت آپ در جهت ارائه راهکارها و بررسی مشکلات آنها تاکید کرد.
وی با بیان اینکه این نشست برای آشنایی با استارت آپ های فعال و بررسی دغدغه های آنها برگزار شده است، گفت: اتاق اصناف خود را جدا از آنها نمی داند و حمایت خود را در زمینه هماهنگی های بین سازمانی، اخذ مجوزهای مربوطه و بررسی قانون و مقررات اعلام می دارد.
فاضلی افزود: این نشست ها فرصت خوبی برای کسب و کارهای نوپا در فضای مجازی است تا بتوانند با بیان تجربیات و دغدغه های خود، اتاق اصناف را در هموار کردن راه برای فعالیت آنها یاری دهند.
در ادامه کار این نشست، نمایندگان استارت آپ های منتخب الکامپ به بیان نقطه نظرات خود در این زمینه پرداختند و خواستار حمایت اتاق اصناف ایران در زمینه های تنظیم مقررات، اخذ مجوزها، سرمایه گذاری، مالیات و نظارت شدند.
در پایان این نشست مقرر شد جلسات بعدی با حضور کارشناسانی در زمینه های مختلف برگزار شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :