آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 214353
تاریخ انتشار : 8 مرداد 1396 10:41
تعداد بازدید : 441

پیش بینی اقبال بلند برای هوم پاد اپل

اگرچه زمان زیادی از معرفی اسپیکر هوشمند اپل، هوم پاد نمی گذرد؛ اما به نظر می رسد که این دستگاه طرفداران بسیاری دارد و تعداد زیادی از علاقه مندان به محصولات اپل در انتظار عرضه این محصول به بازار هستند.


فناوران- بر اساس گزارش منتشر شده از سوی فون آرنا، هوم پاد اسپیکر هوشمند اپل است که از دستیار صوتی سیری پشتیبانی می کند و بسیاری بر این باورند که اپل این اسپیکر را در رقابت با اسپیکر اکو آمازون تولید کرده است.
بر اساس گزارش های ارسالی 19 درصد اپل دوستان و حدود سیزده درصد افراد عادی اعلام کردند که منتظر ورود این محصول به بازار هستند و در صورت ورود هوم پاد آن را خریداری خواهند کرد.
کارشناسان بر این باورند که در آینده نزدیک رقابت بین اسپیکرهای هوشمند شدیدتر می شود و هیچ بعید نیست در این زمینه شاهد حضور برندهای دیگری نیز باشیم.
این گزارش می افزاید: حقیقت این است که آمازون اکو و دات همواره از محصولات پرطرفدار در حوزه اسپیکرهای هوشمند بوده و هستند و در کنار این محصولات اسپیکر گوگل هوم شرکت گوگل محبوبیت زیادی کسب کرده است. اکنون نیز شرکت اپل با معرفی هوم پاد قصد دارد سهمی از این بازار را از آن خود کند.
این گزارش می افزاید: اسپیکر هوشمند شرکت آمازون، میزبان دستیار صوتی الکساست و گوگل هوم نیز از دستیار صوتی گوگل اسیستنت پشتیبانی می کند. دستیار صوتی معروف شرکت اپل که هوم پاد از آن پشتیبانی می کند، سیری است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :