آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 214285
تاریخ انتشار : 7 مرداد 1396 2:3
تعداد بازدید : 1657

ایسوس خنجر رومی گیمرها را از نیام برکشید

ایسوس ماوس ROG Pugio را معرفی کرد که یک ماوس مخصوص بازی با طراحی ارگونومیک و سوکت انحصاری است و به راحتی می توان با هر دو دست راست و چپ با آن کار کرد.

فناوران- ماوس گیمینگ Pugio به همراه سوکت انحصاری تعویض آسان سوئیچ عرضه شده که به کاربران اجازه می دهد از سوئیچ هایی با بازخورد متفاوت و طول عمر 50 میلیون کلیک استفاده کلیک استفاده کنند. علاوه بر این، ROG Pugio دارای یک سنسور مخصوص بازی اپتیکال 7200DPI، نورپردازی ASUS Aura RGB و پشتیبانی از ASUS Aura Sync است. 
ROG Pugio طوری طراحی شده که با هر دو دست بتوان از آن استفاده کرد و همچنین با کلیدهای جانبی قابل تغییر، نیازی نیست گیمرها برای عدم فشار تصادفی کلیدهای کناری، حالت دست خود را تغییر دهند و تنها کافی است تا همان طور که می خواهند کلیدهای جانبی را تنظیم کنند. ROG Pugio همچنین دارای کلیدهای جانبی مغناطیسی است که می توانند با یک کاور پلاستیکی تعویض شوند. 
این ماوس دارای نورپردازی Aura RGB در سه ناحیه است که شامل کانال های نوری زاویه دار در پشت ماوس می شود. جلوه های نوری خیره کننده روی ROG Pugio می توانند با دیگر محصولات منطبق با Aura Sync برای دستیابی به یک سبک نور واحد همگام سازی شود؛ علاوه بر این Aura Sync به کاربران اجازه می دهد تا به جلوه های هماهنگ نوری، زمانی کهROG Pugio  و مادربرد ایسوس با دیگر تجهیزات سازگار متصل هستند، دست یابند. نرم افزار ROG Armoury نیز به گیمرها اجازه می دهد که تنظیمات مورد علاقه خود را اعمال کنند. ROG Pugio همچنین دارای یک سنسور اپتیکال رده مخصوص بازی با دقت 7200 نقطه در اینچ،سرعت ردیابی 150 IPS و شتاب 30g است. 
این ماوس به همراه کیف تجهیزات ROG عرضه می شود که می توان کاور کلیدهای جانبی، کلیدها و سوئیچ های اضافی را در آن نگهداری کرد. یک استیکر ROG و یک کیسه ROG نیز برای نگه داری و جابه جایی آسان Pugio به همراه آن عرضه می شود.
ر


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :