آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 214268
تاریخ انتشار : 7 مرداد 1396 1:4
تعداد بازدید : 1699

رونمایی از اپلیکیشن «کارستان»

شامگاه چهارشنبه ۴ مردادماه در مراسمی با حضور اصحاب فرهنگ و هنر، از اپلیکیشن فیلم های مستند «کارستان» در موسسه فرهنگی مطبوعاتی ایران، رونمایی شد.

فناوران- این اپلیکیشن در کنار وب سایت و شبکه های اجتماعی «کارستان» باهدف اطلاع رسانی گسترده، سهولت دسترسی مخاطبان به اطلاعات نمایش این مجموعه مستندها طراحی و اجرا شده است.
محمدحسین محسنی، از اعضای گروه پازلی در بخشی از این مراسم ضمن معرفی اپلیکیشن «کارستان» گفت: «در این اپلیکیشن هر شش فیلم کارستان معرفی شده است. همچنین امکان دسترسی به اطلاعات فیلم، گالری عکس، آنونس ها، جدول پخش، نمایش فیلم ها و معرفی کارستان، شبکه های اجتماعی، ویدیوهای کارستان و اخبار، از بخش های متعدد و مختلف این اپلیکیشن است.»
این نرم افزار با اپلیکیشن ساز موبایل پازلی، که فیلم مستند «پازلی ها» در مجموعه کارستان درباره هم بنیان گذاران این استارتاپ تهیه و تولید شده، طراحی و اجرا شده و علاقه مندان می توانند با مراجعه به آدرس puzzley.ir/apps/karestan نسخه اندرویید یا آیفون آن را دانلود کنند.
گفتنی است هدف فیلم های مستند «کارستان» ثبت و روایت تلاش کسانی که در رویارویی با چالش های بسیار، توانسته اند معنای کار را حرمت بخشند و ثبت و انتقال دانش و تجربه های شان می تواند الگوهای با ارزشی برای کل جامعه به خصوص جوانان باشد. این مجموعه با مشاوره رخشان بنی اعتماد و تهیه کنندگی مجتبی میرتهماسب توسط بخش خصوصی تولید شده
 است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :