آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 213989
تاریخ انتشار : 1 مرداد 1396 1:52
تعداد بازدید : 1197

استارت‎آپ خوگر در الکامپ 23 رونمایی شد

یکی از استارت‎آپ‎های حاضر در الکامپ خوگر نام دارد که قرار است صنعت مبلمان و دکوراسیون داخلی را متحول کند. این استارت‎آپ از سال ۹۲ شروع به فعالیت کرده و تلاش دارد پلی باشد میان حوزه دکوراسیون و فناوری.

فناوران- به گفته امیر اسفندیاری، مدیرعامل شرکت خوگر این پروژه با بودجه ناچیزی به وجود آمده و قدم به قدم پله های ترقی را طی کرده است.وی که در خلال برپایی بیست و سومین نمایشگاه بین المللی الکامپ و در حضور خبرنگاران صحبت می کرد، افزود: هدف خوگر ایجاد پایگاهی مرجع در حوزه مبلمان و دکوراسیون داخلی کشور است که بتواند بازار سنتی این حوزه را به سمت مدرنیت سوق دهد.مدیرعامل شرکت خوگر با بیان اینکه خوگر شرکتی در زمینه مبلمان است و  تولید کننده را از طریق سایت به مصرف کننده وصل می کند، اظهار داشت: از نظر سازمان‎های مختلف این شرکت یک شرکت خدماتی است و به روش بازاریابی کار می‎کند. ما هیچ کالایی را در انبار نگهداری نمی‏کنیم و با توجه به نیاز مشتری آنها را سفارش می‏دهیم.وی ادامه داد: شرکت خوگر فروش خود را در اوایل سال 94 به طور رسمی شروع کرده و تا کنون توانسته است که بیش از 100 تامین کننده و بیش از 5000 کالا را به خود جذب کند.
امیر اسفندیاری گفت: بازه زمانی خرید تا تحویل با توجه به نوع کالا متفاوت است، یعنی بعضی از کالاها در انبار تولید کننده وجود دارند که تحویل آنها بین 24 تا 48 ساعت طول می‎کشد، اما برخی از کالاها که می‎بایست پروسه تولید را طی کنند تحویل آنها یک هفته تا یک ماه طول خواهد کشید.وی افزود: خوگر در حال طراحی بخش سه بعدی برای مشتریان است تا تصور آنها در مورد آن محصول بهتر شود.مدیرعامل این استارت‎آپ ایرانی ادامه داد: خوگر کالاهای تولیدکنندگان را در هنگام بروز مشکل (مشکل رنگ ، پارگی و ... ) تعویض خواهد کرد و همچنین برای ارتباط با کشورهای دیگر در خصوص آشنایی بازار مبل و طراحی دکوراسیون و همچنین برای نیل به هدف صادرات این محصولات نسخه انگلیسی سایت را نیز طراحی کرده است.
گفتنی است، به گفته مدیرعامل این استارت‎آپ تمامی محصولاتی که به دست مشتریان می‎رسد براساس نرخ اولیه‎ای که شرکت تولید کننده تعیین کرده به فروش می‎رسد و هیچ مبلغی به کالا اضافه نمی‎شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :