آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 213938
تاریخ انتشار : 30 تیر 1396 10:19
تعداد بازدید : 1172

مدیر اجرایی الکامپ ابعاد حضور کسب‌وکارهای نوپا را در الکامپ تشریح کرد

الکام استارز؛ بزرگ ترین رویداد استارت‎آپی خاورمیانه

پس از استقبال پرشور استارت‎آپ ها از برگزاری الکام استارز در الکامپ 21 و 22، سازمان نظام صنفی رایانه ای بزرگ ترین سالن نمایشگاه را در الکامپ امسال به استارت‎آپ ها اختصاص داده است.

فناوران- باقر بحری، مدیر اجرایی نمایشگاه الکامپ در جلسه هماهنگی اجرایی الکام استارز با بیان این مطلب گفت: سازمان نظام صنفی رایانه ای استارت‎آپ ها را آینده صنعت فاوا و حمایت از آنها را وظیفه خود می داند. به همین دلیل مرغوب ترین سالن نمایشگاه الکامپ به استارت‎آپ ها اختصاص داده شده است.
وی افزود: سالن الکام استارز امسال (سالن 8 و 9) 7 هزار متر مربع فضا دارد که 4 هزار متر مربع آن به صورت مفید به غرفه های استارت‎آپ ها، محل اختصاصی برای ارایه و معرفی استارت آپ، فضای جلسات خصوصی و جلسات منتورینگ (مربی گری) اختصاص داده شده است.
مدیر اجرایی الکامپ درباره تعداد استارت‎آپ های حاضر در نمایشگاه نیز گفت: بیش از 90 استارت آپ غرفه های 12 متری در اختیار دارند و 250 استارت آپ نیز به صورت استند در این سالن حضور خواهند داشت.
بحری با بیان اینکه مسوولان شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران از استقبال بی نظیر استارت‎آپ ها شگفت زده شده اند، گفت: الکام استارز امسال بزرگ ترین رویداد استارت آپی خاورمیانه خواهد بود.
وی با بیان اینکه رشد الکام استارز امسال هم کمی و هم کیفی خواهد بود، گفت: برای آنکه الکام استارز برای رشد و توسعه استارت‎آپ ها مفیدتر و موثرتر باشد، سه فرصت ارایه برای استارت‎آپ ها در نظر گرفته شده که شامل ارایه به منتورها، ارایه خصوصی به سرمایه گذاران و ارایه در بخش مسابقه می شود.
مدیر اجرایی الکامپ گفت: علاوه بر تسهیلات و تخفیف هایی که برای حضور استارت‎آپ ها در نمایشگاه اختصاص داده شده، امکان اسکان استارت‎آپ های شهرستانی در تهران نیز با همکاری وزارت ارتباطات فراهم شده است تا آنها برای حضور در این رویداد با کمترین دغدغه مواجه باشند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :