آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 213670
تاریخ انتشار : 26 تیر 1396 2:2
تعداد بازدید : 1221

فعالیت های اینستاگرامی مدیرعامل زیرساخت

مدیرعامل شرکت زیرساخت با انتشار نامه ای در اینستاگرام خود اعلام کرد: شاهراه ارتباطی کشور در آستانه بومی شدن قرار دارد.

فناوران- محمد جواد آذری جهرمی روز گذشته نامه سید علی علویان، مدیرعامل شرکت فناوری ارتباطات نوری امین (فانا) را در اینستاگرام خود
 منتشر کرد.
براساس این نامه شرکت فانا موفق شده است گواهی تاییدیه نمونه از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی را برای ساخت سیستم های انتقال نوری OTN 100Gb/s دریافت کند.
مدیرعامل فانا در ادامه نامه پیشنهاد داده است که یک لینک 100Gb/s در مسیر پیشنهادی راه اندازی کند. همچنین سیستم های انتقال 10 گیگابیت بر ثانیه در پروژه توانا را در نقاط پرترافیک به فناوری روز 100 گیگابیت بر ثانیه ارتقا دهد.
آذری جهرمی در زیر این پست نوشته است که اتوبان و شاهراه ارتباطی کشور در آستانه بومی شدن قرار دارد. او اعلام کرده که از همکاران خود خواسته است به بازطراحی شبکه استانی شرکت زیرساخت با تجهیزات بومی بپردازند و البته اظهار امیدواری کرده مخابرات هم در شبکه خود همین مسیر را ادامه دهد.
آذری جهرمی در پست دیگری که دیروز در اینستاگرامش منتشر کرد، اعلام کرد زمانی که به شرکت زیرساخت آمده بود، نه تنها حقوق پرسنل پیمانکاران پنج ماه عقب افتاده بود؛ بلکه حقوق نیروهای فنی از نگهبانان زیرساخت 
کمتر بود.
او اعلام کرده است که دیگر دغدغه های سابق وجود ندارد.
او در این پست نامه ای منتشر کرده است که در 20 خردادماه به معاون نگهداری زیرساخت دستور داده آمار نیروهایی بخش خصوصی را که به دلیل پایان عمر مراکز سوییچ و ایستگاه های مایکروویو در حال تعدیل هستند، استخراج کرده و تلاش کند این نیروها در پروژه های دیگر به کار گرفته شوند.
این نامه اتفاقا با استقبال نیروهای پیمانکاری زیرساخت مواجه شده و آنها اظهار امیدواری کرده اند که کار خود را از دست ندهند. باید دید آیا برنامه های جهرمی در این حوزه موفق خواهد بود یا نه.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :