آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 213084
تاریخ انتشار : 17 تیر 1396 0:51
تعداد بازدید : 1238

righcar.com

اگر ماشین تان به اینترنت متصل شود چه اتفاقی می افتد؟

فرض کنید که خودرو تان به اینترنت وصل شده و آنقدر هوشمند است که قبل از این که خراب شود به موبایل تان هشدار بدهد و اگر به دست دزد یا با جرثقیل جابه جا شود، فوراً شما را مطلع کند. چه خوب می شود که در هر لحظه ب‍ توان با اپلیکیشن موبایل دیاگ زد و سلامت خودرو را بررسی و عیب یابی کرد. 
رایکار یک استارتاپ ایرانی است که با یک ابزار خلاقانه و اپلیکیشن موبایل خودرو را به اینترنت متصل می کند و تمامی آنچه را که گفته شد و بیش از آن، در اختیارتان می گذارد.
با  این ابزار می توانید با دست خود روی نقشه محدوده ممنوعه بکشید تا هر وقت خودرو تان وارد حریم یا از آن خارج شود به شما گزارش دهد. با این ابزار، هر وقت زمان آن برسد که سرویس دوره ای انجام شود، بصورت خودکار یک مکانیک همراه به شما پیشنهاد می شود تا در محل خودرو، خدماتی از قبیل تعویض روغن، لنت، ترمز، فیلتر، تسمه و حتی تعمیرات فنی را انجام دهد. همچنین می توانید خودروی خود را روی نقشه ردیابی کنید و در نتیجه دیگر نگران پیدا کردن ماشین تان در یک پارکینگ بزرگ نباشید.
بخش جذاب رایکار این است که کاربر می تواند برای دیگران دسترسی تعریف کند تا اطلاعات خودرو را مشاهده کنند. بعنوان مثال والدین یا مکانیک اختصاصی شما نیز از خراب شدن، جابه جایی یا سلامت خودرو مطلع باشند.
هر جا هم که اینترنت نباشد، تبادل داده روی بستر پیامک انجام می شود. در نتیجه امکان ارتباط در همه و هر زمان با ضریب بالای 95 درصد وجود دارد.
رایکار مراحل ساخت و آزمایش های فنی خود را تحت استانداردهای بین المللی با موفقیت سپری کرده و فرآیند تولید انبوه آن آغاز شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :