آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 213083
تاریخ انتشار : 17 تیر 1396 0:36
تعداد بازدید : 1155

22 تیرماه

همایش بزرگ آینده کسب وکارهای نوپا در ایران برپا می شود

همایش بزرگ آینده کسب وکارهای نوپا در ایران روز 22 تیرماه امسال با حضور بزرگان کارآفرینی ایران به میزبانی دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی برگزار می شود.

فناوران- مدیرعامل مدرسه استانداردهای کسب وکارهای نوپای ایران، هدف از برگزاری این دوره را ارتقای سطح دانش جامعه استارتاپی ایران و جوانان علاقه مند به استارتاپ و کارآفرینی بیان کرد و گفت: به دنبال آن هستیم تا با ایجاد بسترهای مناسب در راستای ارتقای کیفی فعالان صنعت استارتاپ و کارآفرینی، بستر پیشرفت هرچه بهتر و بیشتر این صنعت در کشورمان فراهم شود.
مجیدی مدرسان دوره آموزشی همایش بزرگ آینده کسب وکارهای نوپا در ایران را جزو نخبگان این رشته دانست و اظهار داشت: میلاد نوری (توکان تک)، مهدی علیپور سخاوی (دکتر استارتاپ)، علی شهیر(مدیرعامل شرکت شتا)، علی حاج محمدی (بنیان گذار همیار وردپرس)، مجید حسینی (بنیان گذار وب سایت علی بابا)، مجید کثیری (بنیانگذار اخبار رسمی)، سهیل شهیدی (بنیان گذار پیمنت 24)، شایان شلیله (بنیان گذار ای نتورک) و تعداد زیادی از کارآفرینان دیگر که در این سمینار حضور دارند.
هزینه حضور در این دوره آموزشی از 59 هزار تومان تا 199 هزار تومان  اعلام شده و علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند از وبسایت
http://www.fobs.cf بازدید کنند.


نظر شما



نمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :