آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 212658
تاریخ انتشار : 9 تیر 1396 23:19
تعداد بازدید : 1269

elearnever.com

آکادمی مجازی ایرانیان، به عنوان بخشی از برنامه جهانی گسترش دانش در کشورهای در حال توسعه، با همیشگی نمودن آموزش از طریق انواع ابزارهای الکترونیکی، بهبود شرایط کار و زندگی مردم را هدف قرار داده است. همیشگی نمودن آموزش به مفهوم حذف بسیاری از محدودیت های زمانی و مکانی است. آکادمی مجازی ایرانیان از طریق آموزش های مجازی، دوره های آنلاین، خدمات ارزش افزوده (VAS) بر بستر تلفن همراه، شبکه های محلی، رادیو و تلویزیون اینترنتی، متناسب با زیر ساخت های هر کشور، برای افزایش دسترسی به دانش و مهارت های کارآمد تلاش می کند.

فعالیت آکادمی با همکاری اپراتورهای تلفن همراه، دانشگاه ها، شتاب دهنده های کسب وکار و مراکز رشد در کشورهای مختلف انجام می شود. در سال 88 آکادمی اینترنتی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برنده عنوان کارآفرین برگزیده ملی شد. «برترین تولیدکننده محتوای الکترونیکی مهارتی در بخش نرم افزارهای موبایل»، «مدیر موفق ملی در عرضه جهان اسلام»، «نشان عالی مدیریت سال» از ایران و جایزه mYprize از کشور مالزی در سال های بعد نصیب آکادمی شد.
 در سال 1390 با حمايت وزارت كار، رفاه و تامين اجتماعي و سازمان آموزش فني و حرفه اي، مجوز اولين مركز رسمی آموزش مجازي حرفه اي ايران به آكادمي اعطا شد. 
آکادمی ایرانیان اکنون تنها برند ایرانی فعال آموزش مجازی ایران در کشورهای مختلف است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :