آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 212619
تاریخ انتشار : 9 تیر 1396 21:12
تعداد بازدید : 960

گلچین شبکه

گلچین شبکهدکتر قاسم انصاری رنانی استاد دانشگاه علامه طباطبایی و رییس موسسه آموزش عالی بصیر در اینستاگرام خود از قول پائولو کوییلو نویسنده مشهور برزیلی نوشت: «مقصر دانستن دیگران همیشه خیلی آسان است. می توانی تمام عمرت را به مقصر دانستن دنیا بگذرانی. اما بدان مسوولیت تمام موفقیت ها یا شکست ها با خودت است.


معصومه ابتکار معاون رییس جمهور و رییس سازمان محیط زیست در توضیح این عکس نوشت: هفته گذشته جمعی از اساتید پیشکسوت و برجسته معماری و شهرسازی کشور، در نشست هم اندیشی آینده شهری ایران این تابلو را به من سپردند تا به رییس جمهور تقدیم شود. تصویری از دریاچه ارومیه با این عبارت «سپاس آقای رییس جمهور. فلامینگوها به ارومیه بازگشتند. این یک تغییر واقعی است. برای بازگشستن همه فلامینگوهای ایران باید ادامه دهید.


اسحاق جهانگیری هم مانند بسیاری از مسوولان و کاربران، در اینستاگرام خود یادی از شهید بهشتی کرد و با گرامی داشت سالروز شهادت وی و یاران صدیقش نوشت: ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت، کلام نغزی از شهید بهشتی که گفتنش آسان و عمل به آن بسیار دشوار است. 


صفحه رسمی گروه موسیقی سون به مناسبت روز جهانی موسیقی نوشت: به موسیقی رو بیارین و به دیگران هم توصیه کنید، چون با موسیقی شما انسان بهتری خواهید بود. هنرمندان هیچ وقت باعث جنگ نبودن، به دیگران زور نگفتن، کشورگشایی نکردن، باعث قتل و ترور نبودن. با موسیقی مهربان تر، عاشق تر، خوشحال تر، باهوش تر، دلنشین تر و محبوب تر از دیگران خواهید شد. روز جهانی موسیقی مبارک.


اینستاگرام مجله شبکه با انتشار این عکس نوشت: به این 4 دلیل هرگز شخصیت واقعی خود را در محل کار
پنهان نکنید.


کمال کامیابی نیا پس از چند هفته شایعه درباره رفتن یا ماندش در پرسپولیس، با انتشار این عکس در صفحه خود، رسما تمدید قرارداد خود با پرسپولیس را اعلام کرد. 


سید حسن خمینی با تسلیت شهادت یاران امام در انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی نوشت: شهید ایت الله بهشتی از را از جهات مختلف ستوده اند. اما شاید کمتر کسی به توانایی علمی ایشان در علوم اسلامی پرداخته باشد. شاید این امر به باقی نماندن آثار خاص و نوشته های مشخص از ایشان در برخی رشته ها مربوط باشد. از زبان های صادق در حوزه علمیه شنیده ام و بسیار هم شنیده ام که جوهره استعداد و ذکای اندیشه آن بزرگوار، منحصر به فرد و ممتاز بوده است. آن شهید از زمره نخستین کسانی بوده است که درس اصول امام شرکت کرده و چنان که بزرگانی نوشته اند نخستین دوره درس اصول فقطه امام با حضور ایشان و حضرات آیات مطهری و منظری از سال 1325 و از ابتدای مباحث اصول علکیه تشکیل یافته بود. توانمندی فقهی مرحوم بهشتی در زیر سایه جهات سیاسی ایشان پنهان مانده است و این حجاب که کم و بیش بر دیگر عالمان سیاست مدار هم سایه گسترده است، می تواند به مدد آشنایان با فکر و سخن ایشان تا حدودی زدوده شود. امری که همت فرزندان فاض و دانشمند آن شهید سعید را موجب شده و انشاالله خواهد شد. کوتاه سخن آن که از بسیاری از مراجع و فقیهان بزرگ شنیده ام که بهشتی در علوم انسانی سرآمد و ممتاز بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :