آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 212320
تاریخ انتشار : 1 تیر 1396 11:1
تعداد بازدید : 1130

گلچین شبکه

گلچین شبکه
اینستاگرام سازمان نظام صنفی رایانه ای ایران با انتشار عکس باقر بحری، مدیر نمایشگاه الکامپ امسال به همراه لوگوی الکام استارز اعلام کرد: کسب و کارهای نوپا امسال در سالن 8 و 9 مستقر می شوند. تغییر تاریخ نمایشگاه الکامپ سبب شده دست مدیران سازمان در انتخاب سالن ها باز شود و نخستین افرادی که از این موضوع نفع برده اند، کسب و کارهای نوپا هستند.


مازیار ناظمی، مدیر روابط عمومی وزارت ورزش با انتشار عکسی از کتاب آقای سفیر، خواندن این کتاب را به علاقه مندان توصیه کرد. ناظمی این روزها در حال نوشتن رساله دکتری خود در باب مدل دیپلماسی ورزشی است.


صفحه اینستاگرام مجلسه تخصصی پارسینما، خبر شوکه آور خداحافظی دنیل دی لوئیس را با انتشار عکس های مربوط به اهدای سه جایزه اسکار به وی، بازتاب داد. خون به پا خواهد شد، دار و دسته نیویورکی، پای چپ من و لینکلن 
از جمله آثار اوست.


در هفته گذشته کمپینی برای مقابله با فروش غیرقانونی وقت سفارت کشورهای اروپایی در کشورمان به راه افتاد. مهزاد الیاسی، نویسنده داستان نیز نامه ای به وزیر امور خارجه در این باره نوشت و با انتشار این عکس در اینستاگرام خود، از او خواست به این موضوع رسیدگی کند. این نامه را بسیاری از دانشجویان و علاقه مندان به سفر به کشورهای اروپایی امضا کردند و وزارت خارجه نیز بلافاصله با صدور اطلاعیه ای، ضمن تشکر از حساسیت مردم، قول داد برای جلوگیری از این کار غیرقانونی بیشتر بکوشد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :