آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 211563
تاریخ انتشار : 20 خرداد 1396 10:44
تعداد بازدید : 1271

راه اندازی سامانه پیامکی ۱۱۰ ویژه ناشنوایان

به همت فرماندهی انتظامی و بهزیستی استان اصفهان ، برای اولین بار در کشور سامانه پیامکی فوریت های پلیسی ۱۱۰ ویژه ناشنوایان راه اندازی و به بهره برداری رسید.

مهر – بر این اساس ناشنوایان استان که تا کنون هیچ گونه راهی برای ارتباط با فوریت های پلیسی ۱۱۰ نداشتند از این پس می توانند مشکلات و مشاهدات خود در حوزه نظم و امنیت را از طریق پیامک به شماره ۰۹۰۱۱۰۱۰۱۱۰ ارسال نمایند.
 سردار عبدالرضا آقاخانی  گفت: مقدمات این کار با همکاری اداره کل بهزیستی و یکی از اپراتورهای تلفن همراه کشور فراهم شد و امروز این سامانه به صورت رسمی راه اندازی و برای ناشنوایان عزیز قابل بهره برداری شد.
آقاخانی با بیان اینکه این سامانه در حال حاضر در سطح کلانشهر اصفهان قابل بهره برداری است از توسعه آن به کل استان در آینده ای نزدیک خبر داد و اظهار داشت: از این پس پلیس در کنار ناشنوایان عزیز خواهد بود و این عزیزان در صورتی که حادثه سرقتی یا تعرضی برای آنها رخ داد و یا اینکه با موارد مشکوک، توزیع مواد مخدر و دیگر جرایم روبه رو شدند می توانند به این سامانه پیامک بزنند و ماموران پلیس ۱۱۰ نیز طبق ماموریتی که برای آنها تعریف شده ظرف ۱۵ دقیقه موظف هستند در محل حاضر و به موضوع 
رسیدگی کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :