آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 211503
تاریخ انتشار : 18 خرداد 1396 1:45
تعداد بازدید : 720

گلچین شبکه

گلچین شبکه
واکنش اینستاگرامی سامان ترابی، کارتونیست ایرانی به حوادث تروریستی دیروز تهران، این اثر بود که با عنوان تروریسم کور منتشر شد.


اسدالله امرایی، مترجم نام آشنا همچون بسیاری دیگر از کاربران ایرانی اینتاگرام این تصویر را روی صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد. ایرانیان در پی حوادث تلخ تروریستی دیروز، این پیام را رساندند که به همراه دیگر ملت ها  تمام قد در برابر داعش و ترویست های دیگر ایستاده اند. 


گروهی هم دیروز به جای اعلام همبستگی با ایرانیان و زخم خوردگان حوادث تروریستی، طبق معمول ساز مخالفت و تفرقه ساز کردند و عجیب که با سوء استفاده از حمله داعشی ها، سعی کردند به دولت روحانی بتازند. گروهی از دلواپسان حتی با قلب واقعیت، تلاش کردند که این حمله را نتیجه «سازش» با غرب در برجام جا بزنند. گویا پست اینستاگرامی محمدعلی آهنگران نیز خطاب به همین کسانی است که این اتفاق را نه عاملی برای اتحاد که فرصتی برای تفرقه می دانند.یک بار دیگر خرداد و بار دیگر حادثه ای تلخ. آری خرداد برای ایرانیان همواره یادآور بزنگاه های تاریخی و حوادث تلخ و شیرین بوده است. کاربران اینستاگرام با بارنشر این تصویر با یک تیر چند نشان زده اند، هم ترور و داعش را محکوم کرده اند و هم، خاطره حوادث خردادماه را زنده کرده اند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :