آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 208634
تاریخ انتشار : 6 خرداد 1396 11:43
تعداد بازدید : 1051

قابلیت‌های جدید اینستاگرام رونمایی شد

تلاش اینستاگرام برای جذب کاربران

اینستاگرام طی مدت کوتاهی با چند بار به روزرسانی قابلیت های جدیدی در اختیار کاربرانش قرار داد.

فناوران- هفته گذشته اینستاگرام چند بار اپلیکیشن خود را به روز کرد و هر بار امکان جدیدی به کاربران خود معرفی کرد. استفاده از استیکر و فیلتر روی ویدیوها از جمله قابلیت های جدید اینستاگرام است که مورد توجه کاربران قرار گرفته است. اینستاگرام علی رغم انتقاداتی که در مورد کپی کردن ایده های اسنپ چت مطرح است این قابلیت را که پیش از این در اسنپ چت ارایه شده بود، این به روزرسانی را انجام داد. 
برای استفاده از این قابلیت جدید در اینستاگرام کافی است از اپلیکیشن اینستاگرام، دوربین گوشی خود را فعال کنید و بر روی آیکون کوچکی که شبیه به یک صورت است در گوشه سمت راست پایین صفحه نمایش خود کلیک کنید. فیلتر مورد نظر خود را انتخاب و تصویر خود را ثبت کنید.
اینستاگرام قابلیت جدی دیگری به نام Rewind را نیز برای کاربران خود به وجود آورده است. همان طور که از نام این قابلیت مشخص است، این قابلیت برای ثبت تصاویر ویدیویی و باز پخش آنها به صورت معکوس است. در واقع کاربران با استفاده از این قابلیت می توانند تصاویر ویدیویی را که ثبت کرده اند به صورت معکوس بر روی تایم لاین خود قرار دهند.
سرویس جدید دیگری که اینستاگرام عرضه کرده استیکر هشتگ است. با استفاده از این استیکر کاربران می توانند هشتگ مورد نظر خود را به صورت استیکر بر روی تصاویر خود قرار دهند و با دوستان خود به اشتراک بگذارند. همچنین قابلیت هشتک موقعیت جغرافیایی نیز رونمایی شده که اینستاگرام به صورت خودکار موقعیت جغرافیایی فرد را تشخیص می دهد و به صورت هشتگ بر روی عکس یا ویدیو قرار می دهد.
اینستاگرام یک استیکر پاک کن نیز در اختیار کاربران قرار داده شده است. 
در کنار همه این قابلیت ها اینستاگرام در به روزرسانی آخر خود پشتیبانی از Foursquare ،Swarm و Flickr را متوقف کرد. از این پس پشتیبانی از شبکه های اجتماعی در اینستاگرام تنها محدود به فیس بوک، توییتر و تامبلر خواهد بود. نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :