آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 208097
تاریخ انتشار : 27 اردیبهشت 1396 0:41
تعداد بازدید : 706

برگزاری همایش ملی پیشرفت ها و فرصت های ICT

نخستین همایش ملی پیشرفت ها و فرصت های فناوری اطلاعات و ارتباطات شهریور ماه ۹۶ برگزار می شود.

فناوران- دانشگاه فرهنگیان در نظر دارد نخستین همایش ملی پیشرفت ها و فرصت های فناوری اطلاعات و ارتباطات را  با حضور دانشگاه ها، مراکز تحقیقات و صنعتی کشور، در شهریور ماه ۹۶ و با همکاری وزارت آموزش و پرورش و پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات (وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات) برگزار کند.
ایجاد بستر مناسب جهت آشنایی با آخرین دستاوردهای علمی، صنعتی و ارایه جدیدترین روش های پژوهشی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات از جمله اهداف این همایش است.
همچنین توسعه و ترویج فناوری های نوین و تمرکز بر بکارگیری آن ها در محیط آموزش الکترونیکی، هوشمند سازی محیط های آموزشی با کمک فناوری اینترنت چیزها، بیان ضرورت توسعه آموزش الکترونیکی در ایران و معرفی جدیدترین ابزارها، فناوری ها و واسط های هوشمند و بررسی روش های برقراری امنیت در محیط های آموزش الکترونیکی را می توان از دیگر اهداف همایش نام برد.
در این همایش ضمن ارایه مقالات علمی، کارگاه های آموزشی و تخصصی، نمایشگاهی از دستاوردهای فناورانه و صنعتی کشور و همچنین سخنرانی اساتید و خبرگان در موضوعات مربوط به محورهای همایش ارایه خواهد شد.
علاقه مندان در صورت تمایل به شرکت در همایش و جهت کسب اطلاعات تکمیلی می توانند به دبیرخانه همایش یا به سایت همایش به نشانی itconf.cfu.ac.ir مراجعه کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :