آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 207932
تاریخ انتشار : 25 اردیبهشت 1396 10:43
تعداد بازدید : 448

مشکلات کیبورد لوکس لپ‏تاپ سرفیس

اگرچه ساخت سطح اطراف کلید‏های کیبورد سرفیس بوک جدید مایکروسافت از جنس پارچه‏ای با نام آلکانترا به زیبایی آن افزوده است، اما این سطح نیاز به مراقبت بیشتری در مقایسه با پلاستیک و فلز دارد.

فناوران- بر اساس گزارش منتشر شده از سوی انگجت، از آلکانترا پیش از این در نسخه جدید کیبورد Type Cover مایکروسافت برای سرفیس پرو 4 استفاده شده بود؛ اما استفاده از یک نوع بافت پارچه مانند ممکن است این احتمال را که  کیبورد یا قسمت داخلی نوت بوک زودتر کثیف یا چرب شود، افزایش دهد. 
مایکروسافت می‏گوید: کاربران نباید نگران این موضوع باشند؛ زیرا روی این سطح برای جلوگیری از باقی ماندن لکه‏ها یک لایه پلی‏اورتان قرار داده شده است که حس لوکس و خوشایند آلکانترا را نیز حفظ خواهد کرد. 
با این وجود مایکروسافت می‏گوید: باید مراقبت بیشتری از سرفیس جدیدتان بکنید؛ چراکه مانند هر وسیله لوکس دیگر از جمله کیف‏دستی، یک جفت کفش گران‏قیمت یا حتی خودروهای لوکس سطح سرفیس نیز به مراقبت نیاز دارد. 
همان‏طور که می‏دانید برخلاف کیبورد Type Cover سرفیس، نمی‏توانید این کیبورد را از بدنه جدا کنید؛ زیرا در واقع جزیی از لپ‏تاپ محسوب می‏شود. 
مایکروسافت می‏گوید: بهتر است هر 6 ماه یک‏بار با یک دستمال مایکروفایبر و کمی آب و صابون سطح کیبورد را تمیز کنید تا از تجمع چربی و چرک در دستگاه جلوگیری کنید.
پس اگر قصد خرید سرفیس جدید مایکروسافت را دارید، باید انتظار تغییرات ظاهری را در سطح کیبورد آن داشته باشید. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :