آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 207754
تاریخ انتشار : 23 اردیبهشت 1396 9:45
تعداد بازدید : 1593

آمریکایی ها در ماه مارس یک میلیون نینتندو سوییچ خریدند

نینتندو در آخرین گزارش خود در رابطه با میزان فروش کنسول های بازی اعلام کرد: کنسول سوییچ طی ماه مارس گذشته در آمریکا در حدود یک میلیون واحد فروش داشته است.

فناوران- به گزارش وب سایت خبری آبیرگیزمو و بر اساس اعلام این تولیدکننده مطرح تجهیزات سرگرمی دیجیتال، سوییچ طی ماه مارس در آمریکا بیش از ۹۰۶ هزار دستگاه فروش داشته است که با توجه به تجربه رکود بازار تجهیزات دیجیتال در این ماه این میزان فروش بسیار مهم است. 
به همین دلیل نینتندو و دیگر شرکت ها، پیش از این معمولا کنسول های جدیدشان را در ماه های منتهی به روز های پایانی سال روانه بازار می کردند.
 نینتندو همچنین اعلام کرده است سوییچ سریع ترین فروش را در میان کنسول های این شرکت تا به امروز تجربه کرده است.
این شرکت علاوه بر ارایه گزارشی از فروش سوییچ، اطلاعاتی هم از فروش بهترین بازی این کنسول تا به امروز یعنی بازی The Legend of Zelda- Breath of the Wild ارایه کرده است.
 بر این اساس جدیدترین نسخه Zelda در آمریکا 3/1 میلیون نسخه فروش داشته است. همچنین ۹۲۵ هزار نسخه از این 3/1 میلیون نسخه روی سوییچ و ۴۶۰ هزار نسخه هم روی Wii U فروخته شده اند. 
نینتندو در متنی که این شرکت به مناسبت فروش بالای کنسول های سوییچ و رشد تقاضا برای بازی های قابل نصب روی این کنسول نوشته شده اعلام کرده است:  آمار فروش بازیZelda: Breath of the Wild نشان می دهد تعداد نسخه های فروخته شده این بازی روی سوییچ از میزان فروش خود کنسول بیش تر بوده است. 
این موضوع می تواند به این دلیل باشد که برخی کاربران هم نسخه معمولی و هم نسخه کالکتور بازی را خریداری کرده اند تا اولی را بازی کنند و دومی را 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :