fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 207726
  تاریخ انتشار : 23 اردیبهشت 1396 0:27
  تعداد بازدید : 963

  آلبوم

  در ستون آلبوم از این پس به معرفی مدیران و موسسان رسانه های اجتماعی خواهیم پرداخت.

  نام: بِن سیلبرمن
  تولد: 1982
  سایت: Pinterest.com
  بن سیلبرمن (Ben Silbermann) کارآفرین آمریکایی، بنیانگذار و مدیرعامل کنونی سایت پینترست است. او از جمله کارآفرینان دنیای فناوری های نو است که رشته تحصیلی اش ربطی به کار و علاقه اش ندارد. سیلبرمن در رشته علوم سیاسی در دانشگاه Yale درس خوانده. 
  او بدون داشتن دانش مهندسی وارد سیلیکون ولی شد و اکنون یکی از موفق ترین کارکنان این دره است. سیلبرمن از سال 2003 تا 2006 به عنوان مشاور در کمپانی NameCorporate Executive Board مشغول به کار شد. پس از آن به گوگل رفت و در بخش فروش آنلاین و تبلیغات کارش را آغاز کرد. او تا سال 2006 در گوگل کار کرد. همسرش باعث شد سیلبرمن از گوگل استعفا دهد؛ سیلبرمن همیشه از راه انداختن کسب و کار خودش با همسرش حرف می زد، همسرش از او خواست یا کاری که می گوید را انجام دهد یا دیگر هرگز درباره آن صحبت نکند. سیلبرمن گوگل را ترک کرد و مدتی بعد ایده خود را با همراهی دوستش، ایوان شارپ اجرا کرد. ایوان از همکاران او در گوگل بود. پینترست حالا بیش از 11 میلیارد دلار ارزش دارد. 
  روزنامه گاردین درباره سیلبرمن نوشته: « یک آشپز بزرگ، یک عکاس مشتاق، یک شوهر شگفت انگیز و یک پدر». او دو فرزند دارد. از بن سیلبرمن به عنوان نماد تلاش و امیدواری یاد می شود. او که تا پیش از راه اندازی پینترست سردرگم و بی هدف بود، بالاخره تصمیم گرفت برای اجرای ایده خود از کار در گوگل بگذرد و در حالی که اوایل کار پینترست، نتوانست کاربران زیادی را جذب کند، هیچ وقت ناامید نشد. 
  می توانید او را در توییتر دنبال کنید: @8en . 

  دسته بندی: رسانه های اجتماعی
  راه اندازی: 2010
  الکسا: 67


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :