آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 207720
تاریخ انتشار : 23 اردیبهشت 1396 0:17
تعداد بازدید : 1536

با همکاری رجا و استارت‌آپ پین‌تاپین

امکان رزرو همزمان بلیت قطار و هتل فراهم شد

با شروع همکاری شرکت رجا و سامانه رزرو آنلاین هتل پین تا پین، برای اولین بار در ایران امکان رزرو همزمان هتل و بلیت قطار از سایت رجا فراهم شده است.

 فناوران- به این ترتیب برای خرید بسته سفر، بعد از واردشدن به سایت رجا (www.raja.ir) و مشخص کردن مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و تعداد مسافران، باید گزینه رزرو هتل را فعال کنید.  سپس قطار مناسب را انتخاب و اسم و مشخصات مسافران را وارد کنید تا بعد از تائید اطلاعات، به صفحه رزرو هتل هدایت شوید. سپس می توانید از بین هتل های موجود، هتل و اتاق مناسب را انتخاب کنید هزینه هر دو را یک جا و به طور آنلاین پرداخت و رسید رزرو هتل و بلیت قطار را دریافت کنید.
 بر اساس این گزارش، تمامی این مراحل به صورت آنلاین انجام می شود و مسافران می توانند با صرفه جویی در زمان و هزینه ها، بسته سفرشان را خریداری کنند.
 گفتنی است که وبسایت پین تاپین (www.pintapin.com) از لوکس ترین تا ارزان قیمت ترین هتل ها و حتی پانسیون های ایران را در بردارد و با همکاری هتل های طرف قرارداد، رزرو اتاق را با تخفیف های ویژه که تا 70 درصد هم می رسد، ارایه می کند.
 در شهر مشهد نیز این استارت آپ با 105 هتل قرارداد همکاری دارد. در حال حاضر این طرح فقط برای خرید بسته سفر به مشهد فعال است، اما به زودی بسته سفر به سایر مقاصد کشور نیز ارایه می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :