آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 206137
تاریخ انتشار : 30 فروردین 1396 10:34
تعداد بازدید : 465

«فان کارت» بانک صادرات به بازار آمد

​بانک صادرات با رویکرد تنوع محصولات مبادرت به ارایه کارت هدیه ای جدید با نام فان کارت کرد. کارت های هدیه فان در بسته های ١٠تا ٥٠ میلیون ریالی از شعب منتخب این بانک قابل خریداری و طراحی هستند.

بانک صادرات -  بسته الکترونیکی فان کارت به نحوی است که کارت های هدیه با مبالغ مختلف بنا به درخواست مشتری صادر و به صورت تصادفی داخل دستگاه فان کارت قرار گرفته و هدیه گیرنده ها با زدن یک کلید، بر اساس شانس خود کارت هدیه ای را از دستگاه دریافت می کنند و دریافت کنندگان می توانند با ارسال ٨ رقم آخر کارت به شماره ١٠٠٠٦٠٠٢ از میزان مبلغ خود مطلع شوند. 
دارندگان کارت های هدیه می توانند با استفاده از دستگاه های خودپرداز این بانک از دریافت وجه نقد، شارژ تلفن همراه، پرداخت انواع قبوض، همچنین دریافت رمز دوم کارت هدیه و تغییر رمز اول کارت و رویت١٠ تراکنش آخر، مانده کارت و... بهرمند شوند. مصارف فروشگاهی این محصول به نحوی است دارندگان این نوع کارت می توانند به ازای سقف مشخص خرید و طی فرایندی اقدام به خرید کرده و همچنین از طریق دستگاه های پایانه فروش متصل به حساب های بانک صادرات یا سایر بانک ها ی عضو شتاب در سراسر کشور برای خرید کالا و خدمات مورد نیاز خود اقدام کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :