آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 206083

بدون تیتر

ایسنا - قائم مقام وزیر کشاورزی در امور بازرگانی اعلام کرد که میوه های تنظیم بازاری شب عید تا اطلاع ثانوی و برای کنترل قیمت ها به نفع مصرف کنندگان و تولیدکنندگان توزیع می شود و اگر مردم، گران فروشان را به دستگاه های نظارتی معرفی کنند با آنها برخورد می شود.

ایسنا - دبیر انجمن تولیدکنندگان آب های آشامیدنی و معدنی با بیان درخواست این انجمن از واحدهای تولیدی مبنی بر عدم افزایش قیمت تا پس از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد: معدل افزایش قیمت محصولات آب آشامیدنی و معدنی در سال جاری حدود ۱۰ تا ۱۵ درصد خواهد بود.
 فارس - جدیدترین ارزیابی کیفی خودروهای تولید داخل در روزهای پایانی پارسال نشان می دهد پراید، تیبا، ام وی ام ۱۱۰ و پژو پارس در رده های پایین کیفی خودروهای زیر ۵۰ میلیون تومان قرار گرفته اند.
 فارس - شرکت های انگلیسی قصد دارند با توجه به چشم انداز سرمایه گذاری 600 میلیارد دلاری در ایران در حوزه تجارت و زیرساخت ها از فرصت های ورود به ایران استفاده کنند.
 مهر - با حکم بانک مرکزی، محمدرضا خانی از بانک سرمایه رفت و پویان شاد به جای او رییس هیات مدیره شد.
 مهر - معاون برنامه ریزی و اقتصاد حمل و نقل شرکت راه آهن از توافق کلی این شرکت با سازمان بورس در رابطه با راه اندازی صندوق پروژه های ریلی خبر داد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :