آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 205802
تاریخ انتشار : 26 فروردین 1396 13:38
تعداد بازدید : 405

مشوق های سرمایه گذاری برای نخبگان در شهرک های صنعتی

مشوق‎های سرمایه‏ گذاری در شهرک‎های صنعتی برای نخبگان و ایثارگران در نظر گرفته شده است.

ایسنا- علی یزدانی مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با اعلام این خبر گفت: 136 هزار هکتار وسعت اراضی شهرک های صنعتی است.
وی درباره عملکرد این سازمان در سال گذشته و برنامه ریزی برای سال 96 نیز توضیح داد: در بیش از 23 هزار بنگاه کوچک و متوسط از محل طرح رونق در قالب سامانه بهینه یاب استفاده کردند و همچنین به طور مستقیم از منابع بانک مرکزی، در داخل و خارج از شهرک های صنعتی استفاده شد.
یزدانی افزود: برای راه اندازی این بنگاه ها، در ابتدا کارگروه پایش مطرح می شد و سپس استانداران در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید پس از بررسی لازم، آنان را به بانک معرفی می کردند و پس از انعقاد قرار داد با بانک ها، کارگروه نظارت بر جذب بر این بنگاه ها نظارت می کردند.
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با بیان اینکه شرایط برای سرمایه گذاران به منظور پیش پرداخت و پرداخت آسان شده است، افزود: مشوق هایی برای نخبگان، ایثارگران و شرکت های دانش بنیان در نظر گرفته شده است. اولویت این سازمان ایجاد اشتغال است و هر واحدی که در کمترین زمان اشتغال بیشتری ایجاد کند، مشوق بیشتری در اختیار آنها قرار می گیرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :