fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 205802
  تاریخ انتشار : 26 فروردین 1396 13:38
  تعداد بازدید : 359

  مشوق های سرمایه گذاری برای نخبگان در شهرک های صنعتی

  مشوق‎های سرمایه‏ گذاری در شهرک‎های صنعتی برای نخبگان و ایثارگران در نظر گرفته شده است.

  ایسنا- علی یزدانی مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با اعلام این خبر گفت: 136 هزار هکتار وسعت اراضی شهرک های صنعتی است.
  وی درباره عملکرد این سازمان در سال گذشته و برنامه ریزی برای سال 96 نیز توضیح داد: در بیش از 23 هزار بنگاه کوچک و متوسط از محل طرح رونق در قالب سامانه بهینه یاب استفاده کردند و همچنین به طور مستقیم از منابع بانک مرکزی، در داخل و خارج از شهرک های صنعتی استفاده شد.
  یزدانی افزود: برای راه اندازی این بنگاه ها، در ابتدا کارگروه پایش مطرح می شد و سپس استانداران در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید پس از بررسی لازم، آنان را به بانک معرفی می کردند و پس از انعقاد قرار داد با بانک ها، کارگروه نظارت بر جذب بر این بنگاه ها نظارت می کردند.
  مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با بیان اینکه شرایط برای سرمایه گذاران به منظور پیش پرداخت و پرداخت آسان شده است، افزود: مشوق هایی برای نخبگان، ایثارگران و شرکت های دانش بنیان در نظر گرفته شده است. اولویت این سازمان ایجاد اشتغال است و هر واحدی که در کمترین زمان اشتغال بیشتری ایجاد کند، مشوق بیشتری در اختیار آنها قرار می گیرد.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :