آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 205779
تاریخ انتشار : 26 فروردین 1396 12:26
تعداد بازدید : 552

نمایشگاه کتاب 13 اردیبهشت افتتاح می شود

نمایشگاه کتاب در 60 هزار متر فضای نمایشگاه آفتاب از روز سیزدهم اردیبهشت افتتاح خواهد شد. بر اساس جدول زمان بندی تمامی سالن ها در تاریخ اول اردیبهشت ماه تحویل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خواهد شد. پس از تحویل سالن ها به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ظرف مدت ۵ روز تمامی نواقص احتمالی برطرف خواهد شد. سال گذشته مشکلاتی در سالن های دایم و موقت وجود داشت که در این دوره از نمایشگاه با همکاری معاونت ها و سازمان های تابعه ضمن ایجاد ۳۱ هزار متر مربع سالن موقت، تمامی تمهیدات لازم برای امور تاسیساتی، دیتا، مخابرات و زیرساختی پیش بینی شده است.

امکان دسترسی مخاطبان به اطلاعات مربوط به کتاب های خارجی نیز امسال در نمایشگاه عرضه می شوند.  مشخصات بیش از ۹۲ هزار عنوان از کتب خارجی عرضه شده در بخش بین الملل سی امین نمایشگاه کتاب تهران روی سایت انجمن فرهنگی ناشران بین المللی ایرانیان قرار گرفته است. در این سایت به نشانی anjomannasheran.com امکان جست وجوی پیشرفته و موضوعی این کتاب ها با کلیدواژه های مختلف و با توجه به عنوان کتاب، نام نویسنده، نام ناشر، سال انتشار و موضوعات مختلف فراهم شده است.
همایون امیرزاده، سخنگوی سی اُمین نمایشگاه کتاب تهران نیز با بیان انتخاب شعار این دوره از نمایشگاه اعلام کرد: پس از اعلام فراخوان پیشنهاد شعار به اهالی فرهنگ تعداد ۱۸۰ پیشنهاد دریافت و پس از پالایش در جلسه شورای سیاست گذاری مطرح شدند و پس از بحث و بررسی شعارهای پیشنهادشده، شعار «یک کتاب بیشتر بخوانیم» به عنوان شعار سی اُمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران انتخاب شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :