fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 205247
  تاریخ انتشار : 16 فروردین 1396 10:31
  تعداد بازدید : 617

  بدون تیتر

  ایسنا - وزیر جهاد کشاورزی ضمن تشریح وضعیت تولید محصولات مختلف کشاورزی و دامی و همچنین وضعیت قیمت ها و بازار آنها، از افزایش تولید شکر، برنج و گندم خبر داد و اعلام کرد که مجوزی برای واردات شکر داده نمی شود و واردات گوشت برزیلی نیز ادامه دارد.

   ایسنا - عضو اتاق بازرگانی مشترک ایران و عراق از راه اندازی یک مرکز تجاری در شهر بغداد با مشارکت بخش دولتی و خصوصی ایران تا نیمه اول سال جاری خبر داد.
   فارس - یک مقام مسوول شرکت هواپیمایی آسمان با بیان اینکه تفاهم نامه بوئینگ با آسمان ایر برای ۶۰ فروند هواپیما در قالب دو قرارداد ۳۰ فروندی اجرا می شود، گفت: در صورت تأمین زیرساخت های لازم شرکت آسمان، ۳۰ فروند دیگر تحویل می شود.
   تسنیم - دبیرکل اوپک در بغداد گفت: عراق به اوپک اطمینان داده که به طور کامل به تعهدات خود بر اساس توافق کاهش تولید عمل خواهد کرد.
   ایرنا - ظرفیت بندرهای کشور در سال 1392، 180 میلیون تن بود که در پایان سال 1395 با رشد 21 درصدی به بیش از 217 میلیون تن افزایش یافت.
   فارس - قیمت سکه طرح جدید در بازار تهران با 6 هزار تومان افزایش یک میلیون و 210 هزار تومان و دلار با افت 16 تومانی 3753 تومان به فروش رسید.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :