آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 204820

رونمایی از پرداخت الکترونیکی سبز

مدیرعامل ایران کیش با بیان اینکه این شرکت در کارگروه خلاقیت و کارآفرینی یک ایده را تبدیل به واقعیت کرده است که نام آن«سولار پی» است و با رونمایی این خدمت امکان شارژ باطری های کارت خوان های فروشگاهی سیار این شرکت با انرژی خورشیدی فراهم شده است، گفت: سولارپی یک ابزار سبز در حوزه پرداخت است و شرکت کارت اعتباری ایران کیش برای نخستین بار در کشور تأمین انرژی مورد نیاز برای پرداخت الکترونیکی را از سیستم انرژی خورشیدی تامین می کند.

فناوران - صادق فرامرزی گفت: این محصول در حال حاضر به صورت پایلوت عملیاتی شده است و این شرکت سعی دارد با تجاری سازی این محصول و کاهش قیمت آن درنهایت این محصول تجاری را به بازار پرداخت کشور عرضه کند.
فرامرزی با بیان اینکه شرکت کارت اعتباری ایران کیش در دو سال گذشته با تأکید بر استانداردسازی و بهبود شاخص ها توانسته در سال ۹۵ از سوی سازمان ملی بهره وری در شاخص سود، رتبه نخست و از منظر رشد سریع نیز از سوی مدیریت صنعتی در همایش صد برند برتر مقام نخست را به دست آورد، گفت:  
مدیرعامل شرکت کارت اعتباری ایران کیش ضمن بیان بحران این شرکت در سال ۹۴ گفت: در ۱۹ اکتبر سال گذشته به صورت یک باره ۱۶۰ هزار کارت خوان فروشگاهی این شرکت از کار افتاد و این اتفاق در هر شرکتی می تواند به منزله شکست آن باشد؛ ولی به لطف خداوند این مشکل در این شرکت در مدت ۴۰ روز رفع شد. فرامرزی با بیان دریافت جایزه تعالی در سال گذشته از سوی این شرکت گفت: این شرکت در جایزه تعالی نیز در سال گذشته موفق به کسب نشان تعهد به تعالی سازمانی شد و امسال نیز توانست نشان دوستاره این جایزه را کسب کند که موفقیت بزرگی است.
وی یادآور شد: شرکت کارت اعتباری ایران کیش همچنین در بخش هوش تجاری نیز در کشور رتبه نخست را کسب کرده و بر این اساس می تواند در نیمه نخست سال آینده با نفوذ در رفتار پرداختی مشتریان و طراحی خدمات جدید پاسخگوی نیاز آنان باشد. فرامرزی در پایان نیز به تعدیل مثبت سود این شرکت در سال جاری پرداخت و گفت: شرکت کارت اعتباری ایران کیش توانسته در سه سال متوالی تعدیل سود بالای ۱۰۰ درصد را در این شرکت محقق کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :