آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 204264
تاریخ انتشار : 17 اسفند 1395 10:36
تعداد بازدید : 2141

جوایز عملیاتی جشنواره بازی های رایانه ای تهران اعلام شد

دبیر جشنواره بازی های رایانه ای تهران با بیان اینکه به جشنواره امسال 187 بازی ارسال شده است، گفت: ۱۶۰ بازی برای آندرویید، ۳۶ بازی برای رایانه های شخصی و ۳۵ بازی نیز برای پلات فرم iOS است که در تمام پلات فرم ها شاهد رشد تعداد آثار ارسالی هستیم. هم چنین ۱۹ بازی نامه نیز به جشنواره ارسال شده است.


فناوران- متین ایزدی با بیان اینکه ارسال کننده این آثار 105 شرکت و ۴۲ تیم بوده اند، گفت: ۱۰ بازی در ژانر اکشن ماجرایی، ۱ بازی در ژانر نقش آفرینی، ۲۹ بازی در ژانر استراتژی و مدیریتی، ۴۳ بازی در ژانر اکشن، ۵۳ بازی در ژانر ساده، ۱۶ بازی در ژانر سکوبازی، ۲۰ بازی در ژانر ماجرایی و ۱۵ بازی در ژانر ورزشی داوری شده اند.
دبیر ششمین جشنواره بازی های رایانه ای تهران از اتمام روند داوری آثار خبر داد و تشریح کرد: داوری آثار توسط ۱۳ داور داخلی و ۱۶ داور بین المللی به اتمام رسیده است و نماینده بازی سازان در سازمان نظام صنفی رایانه ای نیز به عنوان ناظر در تمام جلسات داوری حضور داشته است تا شائبه ای پیش نیاید.
ایزدی ادامه داد: با توجه به اینکه اختتامیه به تعویق افتاد، این فرصت برای تیم داوری ایجاد شد تا یک بار دیگر بازی هایی که بیش ترین امتیازها را کسب کرده بودند، بررسی کرده و اگر می خواهند، نمرات خود را دقیق تر کنند. به همین دلیل می توان گفت امسال با داوری بسیار دقیقی
 روبه رو بودیم. وی گفت: در کنار جوایز نقدی، جوایز عملیاتی تعریف شده است که معتقدیم برای برندگان موثرتر است. ایزدی گفت: پشتیبانی پرداخت داخل بازی از طریق شارژ اپراتور دوم، میزبانی بازی های آنلاین روی سرورهای اپراتور دوم، تخصیص ترافیک ارزان تر بر بستر اینترنت اپراتور دوم به بازی های برتر و ارسال ۱ میلیون پیامک تبلیغاتی برای بازی های برتر از جمله جوایز عملیاتی اپراتور دوم برای جشنواره است.
دبیر جشنواره ادامه داد: شرکت تبلیغاتی تپسل به عنوان حامی دیگر جشنواره به بازی های برتر پکیج های بزرگ و کوچکی اعطا می کند که از جمله آن ها می توان به تخفیف ویژه ۵۰ درصدی تبلیغات، مشاوره تبلیغاتی رایگان، استفاده از سرویس سرور بکتوری و غیره پرداخت.
وی افزود: سایت آپارات نیز با ارایه ردیف اختصاصی به جشنواره کمک شایانی به فرهنگ تریلر یا ویدیو ساختن از بازی های ایرانی کرده است. علاوه بر آن ویدیوی بازی های برتر جشنواره در صفحه اول این سایت به نمایش در می آیند. 
دبیر جشنواره گیم تهران، جوایز عملیاتی نمایشگاه بین المللی TGC را یکی دیگر جوایز مهم اعلام کرد و گفت: به بازی های برتر غرفه ۹ متری رایگان، معرفی بازی به ناشران در روز ناشران نمایشگاه و بلیت های رایگان برای شرکت در کنفرانس ها و کلاس های تخصصی اعطا می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :