آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 203573
تاریخ انتشار : 9 اسفند 1395 10:8
تعداد بازدید : 1381

راهکار پیشنهادی سایت خیریه مهربانه برای سازمان‌ها

هم نوروز را تبریک بگویید هم به کودکان نیازمند کمک کنید

سایت خیریه مهربانه از شرکت های فعال در کشور دعوت کرد در قالب مسوولیت اجتماعی خود، هزینه هدایا و سررسید های تبلیغاتی نوروز را به کودکان نیازمند اختصاص دهند.

فناوران- سایت خیریه مهربانه که به جمع آوری کمک های آنلاین کاربران اینترنت برای موسسه خیریه مجاز در سراسر کشور می پردازد، از سازمان ها و شرکت های ایرانی دعوت کرد نوروز امسال هزینه های مربوط به هدایای تبلیغاتی به مناسبت عید نوروز را از طریق این سایت صرف کودکان نیازمند کرده و به جای آن، کارت الکترونیکی ویژه تبریک عید ارسال کنند.
در متن مهربانه برای تشویق موسسات خیریه به این اقدام آمده است:
با آمدن بهار، روح، خود را می شوید تا غم و ناپاکی را از خود بزداید و لطیف شود. بر طبق سنت حسنۀ ایرانیان، نوروز، یادآور گفتار، کردار و اندیشۀ نیک است و بدون عمل خیر، در منزل مان بر روی بهار بسته خواهد ماند. 
با به مشام رسیدن نخستین رایحۀ خوش بهاری، بسیاری از شرکت ها و موسسه ها بنا به روال همیشگی، جهت سپاسگزاری، برای مشتریان  خود پیش کشی عرضه می کنند. اگرچه این یک رسم خوش و نیک است ولی می توانیم این سنت را به نحوی همخوان تر با روح نوروز به جا آوریم. 
می توان هزینه ای را که خرج تهیه هدایا می شود، برای کمک به کودکان نیازمند و محتاج صرف کرد. این کار علاوه بر خوشحال کردن نیازمندان، دل هر انسان شریفی را شاد خواهد کرد. این کار فراتر از یک عمل ساده است و به راستی در حکم نوعی فرهنگ سازی مثبت خواهد بود. 
متقاضیان می توانند یکی از پروژه های کمپین «بهار خندان» را با تعیین مقدار هزینه ای که می خواهند پرداخت نمایند، به دلخواه خویش در وب سایت مهربانه انتخاب کنند و در عوض، مهربانه برای تقدیر از این عزیزان رئوف، یک کارت تبریک الکترونیک ویژه برای آنها خواهد فرستاد تا نشان دهندۀ مشارکت بزرگوارانۀ آنها در این طرح پسندیده و اخلاقی باشد و مشارکت کنندگان نیز بتوانند با ارسال آن به مشتریان خود، آنان را در جریان این عمل و فرهنگ نیکو قرار دهند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :