fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 202139
  تاریخ انتشار : 23 بهمن 1395 11:30
  تعداد بازدید : 586

  حافظی روی صندلی داغ

  تفریح با مدیریت بحران

  بعد از ارایه گزارش شهردار تهران درباره حادثه پلاسکو، توییت رحمت الله حافظی، عضو شورای اسلامی شهر تهران درباره سوله های مدیریت بحران تهران یکی از توییت های جنجالی مسوولان بود.

  بهار ادیبان
  حافظی در صفحه توییتر خود (@drhafezi) که این روزها محل انتقادهای تند و تیزش به شهرداری تهران است، نخست یک سوال مطرح کرد: «به نظر شما محل استودیوی این برنامه های #صدا_و_سیما کجاست؟ برنامه خندوانه، برنامه اکسیر، برنامه محرمانه و عموپورنگ». حافظی اندکی بعد پاسخ درست را هم توییت کرد: «سوله های مدیریت بحران منطقه 2 در اختیار برنامه خندوانه، منطقه 12 برنامه اکسیر، منطقه 3 برنامه محرمانه، منطقه 5 عموپورنگ و منطقه 4 شهر بازی کودک». 
  این توییت از یک سو موجب محبوبیت حافظی به خاطر اطلاع رسانی شد و از سوی دیگر بعضی از کاربران را عصبانی کرد که مسوولانی مانند حافظی از این موضوع خبر دارند و هیچ اقدامی نکرده اند. برخی از واکنش های کاربران توییتر را بخوانید:
   حتما باید یک فاجعه رخ دهد تا شما تازه یادتان بیفتد این همه اهمال اتفاق افتاده؟ چرا الان این موضوع را مطرح می کنید؟ 
   ما مردم از شما می خواهیم که برای حق ما بجنگید؛ شما #قالیباف یا هر کس دیگر. 
   وزارت کار باید پلمپ می کرد که متاسفانه کوتاهی کرده است.
   چنین افتضاحی را شما الان متوجه شدید؟ یا الان باید نشر داده می شد؟
   تازه حالا یادتان افتاده؟ چرا قبلا حرفی نزدید؟ #جهاد_ادامه_دارد
   اگر مطلع هستید چرا اقدام نمي كنيد ؟
  ناگفته نماند که ماجرای حضور شهردار تهران در شورای شهر برای ارایه گزارشی از حادثه پلاسکو، ابتدای هفته گذشته یکی از جنجالی ترین موضوعات رسانه های اجتماعی بود.
  بیشتر کاربران در توییتر لحظه به لحظه پیگیر آنچه در شورای شهر می گذشت و توسط خبرنگاران توییت می شد، بودند. بیشتر این واکنش ها علاوه بر داستان آهن داغ و دمای چند صد درجه و نسبت دادن «ترمیناتور» به شهردار تهران، واکنش انتقادی و اعتراضی بود. 


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :