fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 201613
  تاریخ انتشار : 17 بهمن 1395 11:14
  تعداد بازدید : 1434

  رونمایی از نسخه بتای بایوس LN2 Edition برای گیمرها

  گیگابایت از برنامه CPU-Z Aorus EDITION نسخه بتای بایوس LN2 Edition رونمایی کرد.

  فناوران- هفته گذشته دفتر رسمی گیگابایت با دعوت از اورکلاکرهای حرفه ای ایرانی، برنامه مورد نظر را به صورت ویژه برای مادربرد Z270X-Gaming 7 معرفی کرد و علاوه بر این یک پردازنده 7700k اینتل توسط مادربرد Z270X-Gaming 7  تا فرکانس 6590 مگاهرتز اورکلاک شد.
  کارشناس روابط عمومی دفتر گیگابایت گفت: در راستای پیشرفت و توسعه روابط گیگابایت با کاربران ایرانی خود ازجمله اورکلاکرها، این شرکت قصد دارد مانند گذشته با حمایت از کاربران خود چه در زمینه فنی و چه در زمینه های دیگر به روند رشد محصولات خود نیز کمک کند. 
  ایزدپناه ضمن اعلام حمایت از جامعه اورکلاکینگ ایران گفت: کاربران عادی نیز می توانند با مراجعه به وب سایت هایی که مورد تایید این کمپانی در ایران است، علاوه بر کسب اطلاعات درباره محصولات گیگابایت مشکلات خود را نیز مطرح کنند یا انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق رسانه های آنلاین مطرح 
  کنند.
  وی وعده داد پس از انجام تست های اولیه روی بایوس موردنظر و اطمینان حاصل کردن از کارایی و بالا بودن ضریب اطمینان  بایوس مورد نظر، این بایوس را در اختیار کاربران ایرانی که به اورکلاکینگ علاقه دارند، قرار خواهد داد.
  گیگابایت پیش از این، به برگزاری همه پرسی هایی در سطح جهانی اقدام کرده بود. همچنین این شرکت اعلام کرده است که از این پس محصولات خود را بر پایه همه پرسی ها و نظرسنجی های کاربران خود تولید می کند.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :